مشخصات سینی و نردبان کابل

مشخصات سینی و نردبان کابل کامپوزیتی

مشخصات سینی و نردبان کابل

 • مقاومت به خوردگی : قابلیت محصولات کامپوزیتی FRP / GRP این است که در محیط های حاوی مواد شیمیایی صنعتی و محیط های خورنده تخریب نمی گردد که از این لحاظ منطقی و دارای صرفه اقتصادی جهت استفاده به جای فولاد، آلومینیم، چوب و دیگر مواد می باشد.
 • مقاوم در برابر شعله: کامپوزیت ها با رزین های مختلف دارای کلاس ۱ و نرخ انتشار شعله ۲۵ و یا کم تر را مطابق استاندارد ۸۴ASTM E- دارند.
 • غیر مغناطیس بودن: خصوصیات غیر مغناطیسی بودن کامپوزیت ها امکان بکار گیری آن ها را در مصارف حساس در مواردی که به علت خصوصیت مغناطیسی ذاتی امکان استفاده از نوع فلزی آن وجود ندارد را ممکن می نماید.
 • مقاوم به ضربه: مشخصه مقاوم به ضربه کامپوزیت ها امکان ایجاد شکم (Deflection) را بدون ایجاد تغییر شکل دائمی می دهد. با وارد شدن بار میزان معینی شکم (Deflection) ایجاد می شود و پس از برداشتن بار ، قطعه به شکل اولیه خود بر می گردد اما در خصوص نوع فلزی آن ها با وارد شدن بار، این تغییر شکل دائمی ایجاد می شود که مجبور به تعویض آن ها و افزایش هزینه ها می گردد
 • عدم جرقه زنی : ویژگی عدم جرقه زنی محصولات کامپوزیتی FRP/ GRP آن ها را جهت نصب در مکان هایی که گاز های هیدروژن و یا سایر گازهای محترق دیگر وجود دارد و ممکن است سبب انفجار و با آتش سوزی در اثر جرقه گردد را مناسب ساخته است.
 • عدم نیاز به تعمیر و نگهداری : بکار گیری کامپوزیت ها به علت عدم نیاز به رنگ آمیزی، هزینه های نگهداری را حذف می کند. استفاده از موادی تحت عنوان Inhibitor در ترکیبات مواد اولیه سبب مقاومت قطعه در برابر اشعه UV می گردد.

سینی و نردبان کابل گالوانیزه

سینی کابل

سینی و نردبان کابل گالوانیزه

نردبان-کابل
 • وزن پایین: وزن کامپوزیت ها در حدود یک چهارم نوع فلزی آن است. وزن پایین آن ها هزینه های ساخت و نصب را کاهش می دهد.
 • مقرون به صرفه بودن: استفاده از کامپوزیت ها در مقایسه با نوع استيل آن ها از لحاظ هزینه ها و با در نظر گرفتن طول عمر و ویژگی ضد لغزش بودن بسیار مقرون به صرفه تر هستند بنابراین استفاده از آن ها به جای نوع فلزی آن ها کاملا منطقی به نظر می رسد.
 • عایق بودن: ویژگی عایق بودن کامپوزیت ها آن ها را مناسب جهت مسیرهای افراد و کف پوش ها به ویژه در مکان هایی که جریان الکتریسته وجود دارد ، می نماید.
 • هزینه نصب پایین: وزن کامپوزیت ها به طور قابل توجهی بسیار پایین تر از نوع فلزی آن ها است و حمل آسان تر، هزینه های نصب پایین تر و نصب ساده تر را نیز دارا می باشد هم چنین در مقایسه با ابزارهای جوشکاری و برشکاری و تجهیزات مورد نیاز جهت نصب نوع فلزی آن، از ابزارهای دستی بسیار ساده برای نوع کامپوزیتی به کار گرفته می شود.
 • قابلیت کاربرد بالا: کامپوزیت ها توان بسیار بالاتری در مقابله با شرایط خورندگی نسبت به نوع مشابه گالوانیزه آن دارند. برای سال های طولانی کامپوزیت ها در صنایعی نظیر شیمیایی، آبکاری و دریایی مورد استفاده قرار می گیرند.

برای اطلاع از قیمت و فروش سینی کابل گالوانیزه و فروش نردبان کابل گالوانیزه می توانید با کاسپین پایپ با این شماره در ارتباط باشید.  تلفن فروش : ۴۱۸۰۵ – ۰۲۱