اتصالات سینی کابل - سینی گالوانیزه گرم

اتصالات سینی کابل

اتصالات سینی کابل برق

اتصالات سینی کابل برق کاسپین که به روش تولید از ورق های برش خورده فولادی و سپس گالوانیزه گرم می گردد . و طبق استانداردهای BSEN61537 و IEC61537 تولید می شود و همچنین اتصالات اتصالات سینی کابل بایستی از همان مواد اولیه ای که اتصالات سینی کابل اصلی ساخته میشود یعنی دقیقا با همان کیفیت وهمان ضخامت تولید شوند.

به جهت جلوگیری ازایجاد خسارت و صدمه به کابل ها و سایر تجهیزات و همچنین برای کابل کشی آسان تر سطح داخلی اتصالات سینی کابل باید صاف و عاری از هر گونه پلیسه باشد.

اتصالات سینی کابل توسط دستگاه CNC پانچ می شود. خم کاری کلیه اتصالات سینی ها و نردبان های کابل  توسط دستگاه خم اتوماتیک انجام می شود برای سفارش اتصالات سینی کابل و اتصالات آن می بایست به حجم بار موجود و میزان ظرفیت اتصالات سینی کابل به عرض، ارتفاع، طول و ضخامت توجه کرد چرا که اتصالات سینی کابل ها باید طوری ساخته شوند که ظرفیت تحمل بار موجود را داشته باشند.

ابعاد و اندازه سینی کابل برق

 • ضخامت اتصالات سینی کابل بین ٠.٨ تا ٢ mm
 • عرض اتصالات سینی کابل : از ۵۰mm تا ۱۱۰۰mm
 • ورق مصرفی : ورق فولادی ST37
 • نوع روکش : گالوانیزه فابریک و گرم با قابل ارائه با رنگ کوره ای و استاتیک مدل چرمی و ساده

به منظور اتصال سینی‌های کابل به یکدیگر بر روی سقف یا روی دیوار، از انواع اتصالات سینی کابل استفاده می‌کنند. سینی کابل، از جمله لوازمی است که برای سیم کشی و انتقال کابل‌های فیبر نوری و مسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آن جایی که در ساختمان‌های بزرگ و سیلوها از کانال‌های زیرزمینی برای سیم کشی و انتقال کابل استفاده نمی‌شود، سینی‌های کابل برق برای این منطور مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سینی کابل به صورت افقی روی زمین و یا با فاصله‌ی چند سانتی متری از سقف متصل می‌شود. علاوه بر آن، می‌توان از سینی کابل به صورت عمودی و روی دیوار به منظور تقسیم کابل‌ها از کنتور یا تابلوی توزیع نیز استفاده کرد. انواع سینی های کابل را به دو روش ساپورت دیواری و ساپورت آویز سقفی به وسیله‌ی انواع اتصالات سینی کابل متصل می‌کنند.

در روش ساپورت دیواری، اتصالات مربوطه را با رول پلاک به دیوار پیچ کرده و سینی را روی ان قرار می‌دهند. این روش در مواردی کاربرد دارد که کابل‌ها از کنار دیوار عبور می‌کنند. در روش ساپورت آویز سقفی، اتصالات L شکل را به سقف پیچ کرده و سینی‌ها را به آن آویزان می‌کنند.

اتصالات سینی کابل برق

اتصالات سینی کابل برق

اتصالات سینی کابل برق

اتصالات-سینی-کابل-برق

اتصالات سینی کابل بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی اتصالات سینی کابل برق  ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . اتصالات سینی کابل برق گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از  گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . و داخل اتصالات سینی گالوانیزه صاف و سیقلی می باشد.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى اتصالات سینی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

اتصالات سینی کابل کاسپین پایپ

اتصالات برق

اتصالات سینی کابل کاسپین پایپ

اتصالات سینی کابل برق کاسپین پایپ

انواع اتصالات سینی کابل

اتصالات مختلف سینی‌های انتقال کابل به اشکال و کاربردهای بسیار متنوعی تولید می‌شوند. از مهم‌ترین انواع این اتصالات می‌توان به پایه‌های دیواری، براکت‌ها، پایه‌های آویز سقفی (بیس، پلیت و ستون)، زانویی ۹۰ درجه، زانویی ۴۵ درجه، زانویی‌های لولا دار قابل تنظیم، سه راهی سینی، چهار راهی سینی، رابط کف سینی کابل، انواع تبدیل ها، انواع پیچ و مهره و پیچ و مهره‌ی روکش گالوانیزه اشاره کرد.

برای فضاهایی که امکان عبور سینی وجود نداشته و یا عرض مقطع عبوری تغییر می‌کند، از تبدیل سینی کابل استفاده می‌شود.

کاربرد انواع سینی‌های کابل برق

بیشترین کاربرد سینی‌های کابل برق، به کارخانجات و مراکز صنعتی مربوط می‌شود. در این محیط‌ها، از سینی‌های کابل گالوانیزه و فلزی استفاده می‌شود. فرایند نصب این سینی‌ها نیز با پیچ و مهره کردن اتصالات سینی‌های کابل به دیواره‌ها، سقف و ستون‌ها آغاز شده و بعد از نصب سینی‌ها روی این پایه‌ها، کابل‌ها روی آن‌ها نشانده می‌شوند.

یکی از مهم‌ترین کاربردهای سینی کابل، امکان دسترسی ساده به کابل‌های معیوب و آسیب دیده در هر زمان دلخواه است. سینی‌های کابل از انواع مختلفی همچون ورق گالوانیزه‌ی مشبک، سینی کابل ستون فقراتی، سینی کابل سبدی یا مش و همچنین نردبان کابل برق تشکیل شده و در مکان‌ها و مصارف مختلف به کار می‌رود.

در هنگام انتخاب یک سینی مناسب، توجه به ابعاد سینی، تعداد خم‌های کناری، ارتفاع لبه‌ها و ضخامت ورقه‌ی مورد استفاده از اهمیت بالایی برخوردار است.

اتصالات سینی کابل کاسپین پایپ

اتصالات سینی کابل

انواع سینی کابل کاسپین پایپ

 • زانویی عمودی خارجی سینی کابل
 • سه راهی سینی کابل
 • تراکینگ سینی کابل
 • زانویی عمودی داخلی سینی کابل
 • زانوی افقی سینی کابل
 • تبدیل سینی کابل
 • زانویی عمودی سینی قابل تنظیم
 • چهارراهی سینی کابل
 •  رابط سینی کابل

قیمت اتصالات سینی کابل

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش اتصالات سینی کابل برق گالوانیزه گرم،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.