لوله و اتصالات برق

اتصالات لوله برقی

اتصالات لوله برقی

جعبه تقسیم فلزی گالوانیزه – جعبه تقسیم آلومنیومی IP دار – جعبه تقسیم پلاستیکی ۴ گوش و دایره :

جعبه های تقسیم همان طور که از نامش پیداست برای انشعاب گرفتن در مسیر لوله ها و کابلها استفاده میشود و جایگاهی برای اتصالات برقی و حفاظت و ایمنی بیشتر و جلوگیری از خطر دمای بالا می باشد . جعبه تقسیم آلومینیومی در انواع چهار گوش و گرد تولید می شود جعبه تقسیم IP دار (ضد انفجار) با مقاومت بالا در مقابل اختلاف جریان و ولتاژ به منظور جلوگیری از انفجار استفاده میشود.
جعبه های تقسیم برق دارای ورودی و خروجی های متفاوت می باشد اما سایز متداول تولید جعبه تقسیم ۱۰ * ۱۰ – ۱۵ * ۱۵ – ۲۰ * ۲۰ – ۲۵ * ۲۵ – ۳۰ * ۳۰ – ۴۰ * ۴۰ mm می باشد. جعبه تقسیم دایکاست کوتاه تولید شده از آلومینیوم ۴۱۳ با رنگ الکترواستاتیک می باشد.

بوشن – نیپل – فیتینگ – بوشن لبه دار :

اقلام فوق جهت اتصال لوله های کاندوئیت و دیگر ملحقات مورد استفاده قرار می گیرد و به دو صورت جوشی فولادی و استیل و در دو نوع بلند و کوتاه و نری و مادگی تولید شده و در صنایع برق ، آب ، نفت و گاز و غیره کاربرد دارد و از سایز های pg11 تا Pg48 و در سیستم ایزومتریک با اینچی از ۱/۲ اینچ به بالا در بازار عرضه میگردد .

کاندولیت

کاندولیت فلزی جهت اتصال لوله های فولادی در زمان تبدیل سایز و اتصال بین لوله های فولادی برق کاربرد دارد .

زانوی درب دار – سه راهی – زانوی دور دار :

برای اتصال لوله های کاندوئیت در مسیرهای جهت دار و زاویه دار استفاده می گردند و در سایز های pg11 تا pg48 تولید می شوند .

اتصالات لوله برقی کاسپین پایپ

اتصالات-لوله-برق-کاسپین-پایپ

بست ها :

بست های ذیل پر مصرف ترین در نوع خود می باشند مواد اولیه تولید این بست ها از ورق فولاد همراه با آبکاری مناسب می باشند تا بهترین و موثرترین پایداری و مقاومت را در شرایط جوی مختلف و در دراز مدت ایجاد نماید ، تنوع و ساختار این نوع بست ها همراه با نصب سریع و آسان باعث گردیده تا مصرف کننده با طیف وسیعی از تولیدات جهت انتخاب دقیق و مناسب روبرو باشد.

براس بوش (براز بوش) :

برای اتصال جعبه تقسیم به لوله های فولادی در انواع ۱۵ و ۲۰ میل ( پایه معمولی با پایه کوتاه و پایه بلند) تولید میشود و نوع استیل و نوع پلاستیکی آن هم کاربرد دارد.

گلند لوله خرطومی :

ابزاری است که برای اتصال و ایمنی انتهای کابل به تجهیزات الکتریکی کاربرد دارد گلند فلزی برای اتصال لوله های فولادی به جعبه تقسیم مورد استفاده قرار میگیرد.

اتصالات لوله برقی کاسپین پایپ

گلند کابل برنجی

مهره فلزی (مهره برنجی) :

یکی از مهمترین بخش های اتصال تجهیزات و قطعات در صنایع مختلف بوده و برای اتصال و استحکام لوله های کاندوئیت به جعبه تقسیم استفاده میشود.
همچنین کلیه اتصالات فوق از سایز های pg11 الی pg48 در بازار عرضه می گردد.

قوطی های برق  ( پلاستیکی ، گالوانیزه و آلومینیومی) :

قوطی برق جهت اتصال کلید و پریز و دتکتور های دودی و حرارتی استفاده می شود و به آن قوطی کلید چهار گوش فلزی هم گفته می شود که به صورت روکار و توکار و در ابعاد mm۷*۷ و mm۸*۸ با سوراخ های pg13 . 5 , pg16 , pg21 به صورت فلزی و پلاستیکی در بازار عرضه میشود .

در پوش ها و هدبوشینگ

درپوش لوله فولادی برق جهت جلوگیری از آسیب دیدگی و خوردگی رزوه لوله های برق و همچنین جهت ممانعت از ورود گردغبار به داخل لوله استفاده می شود، در پوش و هدبوشینگ لوله برق در سایز های pg11 تا ۴۸pg در بازار عرضه می شود .

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش اتصالات لوله برقی کاسپین پایپ ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.