سینی کابل و لدر

انواع سینی کابل و لدر

انواع سینی کابل و لدر

 از لدر و سینی کابل جهت انتقال کابلهای شبکه و کابل های برق از نقطه ورود به اتاق تا محل چیدمان رک و یو پی اس استفاده میشود . لدر ها و سینی ها بنا به محدودیت های اتاق سرور و چیدمان رک ها ممکن است از بالای سقف کاذب و یا از زیر کف کاذب و یا حتی از پشت دیوار های کاذب عبور کنند . لدر ها از جنس ورق گالوانیزه و سینی ها از جنس ورق گالوانیزه و یا پی وی سی تشکیل شده اند .
سینی کابل و لدر یکی از بهترین روش ها و ابزارهای هدایت حجم انبوهی از کابل ها میباشد. از آنجایی که اتاق سرور و مراکز کنترل مجموعه ای از تجهیزات الکترونیکی و سرورها بوده لذا مقدار کابل ها در این مراکز نیاز به مسیر دهی مناسب و استاندارد دارد. از این رو از سینی کابل و لدر با توجه به حجم کابل کشی و مقدار تجهیزات قبل از اجرای کف کاذب استفاده میگردد.

سینی کابل و لدر - کاسپین پایپ

سینی-کابل-و-لدر-کاسپین-پایپ

لدر زیمنسی

برای نگه داشتن انواع کابل ها با اقطار مختلف و همچنین مدیریت جابجایی و نگهداری کابل به کار می رود (به جای استفاده از لوله های توخالی).

در ساخت و تولید این تجهیزات از استاندارد ها VE1 NEMA و VE2 NEMA استفاده شده است.

این گروه از لدر ها به صورت قطعات از پیش ساخته ی آماده مونتاژ تهیه می گردند تا به اشکال مورد نیاز کاربر در محل نصب، مونتاژ گردند و با مونتاژ لوله و لوله یا پروفیل آلومینیمی و لوله یا لوله آلومینیمی و قطعات پاستیکی به وسیله ی مجموعه اتصاات، قابل ارائه هستند.
سیستم های ladder Cable  و Tray Cable به طور معمول از فلزات مقاوم به خوردگی و یا فلزاتی که روکش مقاوم به خوردگی دارند ساخته می شوند. انتخاب ماده ی صحیح به شرایط محیطی و اقتصادی بستگی دارد.
اتصاات لازم برای پشتیبانی و پیاده سازی هر نوع طراحی سازه ای از لوله و پروفیل توسط شرکت کارت اعتبار فارس ارائه می گردد. لوله، پروفیل و اتصاات بر اساس استانداردهای NEMA و ASTM طراحی و تولید شده اند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی قیمت و فروش سینی کابل و لدر ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب جدید

دو نوع پرکاربرد از انواع بست چنگکی

بست چنگکی می‌تواند هم برای انواع لوله‌ برق فولادی و همچنین کابل‌های برق مورد استفاده قرار بگیرد. این بست‌ها به شکلی ساخته شده‌اند که امکان پشتیبانی از لوله ها و…

پیچ سینی کابل نوع متریال و ساختار، ویژگی‌ها و نحوه استفاده

پیچ سینی کابل نقش مهمی در ایمن سازی سینی های کابل دارند که برای پشتیبانی و مدیریت کابل های برق در محیط های مختلف صنعتی و تجاری استفاده می شود.…

کف خواب گالوانیزه در سایزبندی های مختلف، کاملا استاندارد

کف خواب گالوانیزه کاسپین با استفاده از ورق گالوانیزه گرم و درب استنلس استیل و آلومینیومی تولید می گردد. کف خواب (گالوانیزه) جهت نصب در کنار ترانکینگ در کف ساخته…