سینی کابل و لدر

انواع سینی کابل و لدر

انواع سینی کابل و لدر

 از لدر و سینی کابل جهت انتقال کابلهای شبکه و کابل های برق از نقطه ورود به اتاق تا محل چیدمان رک و یو پی اس استفاده میشود . لدر ها و سینی ها بنا به محدودیت های اتاق سرور و چیدمان رک ها ممکن است از بالای سقف کاذب و یا از زیر کف کاذب و یا حتی از پشت دیوار های کاذب عبور کنند . لدر ها از جنس ورق گالوانیزه و سینی ها از جنس ورق گالوانیزه و یا پی وی سی تشکیل شده اند .
سینی کابل و لدر یکی از بهترین روش ها و ابزارهای هدایت حجم انبوهی از کابل ها میباشد. از آنجایی که اتاق سرور و مراکز کنترل مجموعه ای از تجهیزات الکترونیکی و سرورها بوده لذا مقدار کابل ها در این مراکز نیاز به مسیر دهی مناسب و استاندارد دارد. از این رو از سینی کابل و لدر با توجه به حجم کابل کشی و مقدار تجهیزات قبل از اجرای کف کاذب استفاده میگردد.

سینی کابل و لدر - کاسپین پایپ

سینی-کابل-و-لدر-کاسپین-پایپ

لدر زیمنسی

برای نگه داشتن انواع کابل ها با اقطار مختلف و همچنین مدیریت جابجایی و نگهداری کابل به کار می رود (به جای استفاده از لوله های توخالی).

در ساخت و تولید این تجهیزات از استاندارد ها VE1 NEMA و VE2 NEMA استفاده شده است.

این گروه از لدر ها به صورت قطعات از پیش ساخته ی آماده مونتاژ تهیه می گردند تا به اشکال مورد نیاز کاربر در محل نصب، مونتاژ گردند و با مونتاژ لوله و لوله یا پروفیل آلومینیمی و لوله یا لوله آلومینیمی و قطعات پاستیکی به وسیله ی مجموعه اتصاات، قابل ارائه هستند.
سیستم های ladder Cable  و Tray Cable به طور معمول از فلزات مقاوم به خوردگی و یا فلزاتی که روکش مقاوم به خوردگی دارند ساخته می شوند. انتخاب ماده ی صحیح به شرایط محیطی و اقتصادی بستگی دارد.
اتصاات لازم برای پشتیبانی و پیاده سازی هر نوع طراحی سازه ای از لوله و پروفیل توسط شرکت کارت اعتبار فارس ارائه می گردد. لوله، پروفیل و اتصاات بر اساس استانداردهای NEMA و ASTM طراحی و تولید شده اند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی قیمت و فروش سینی کابل و لدر ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب جدید

گلند پلاستیکی؛ متریال پلیمری بسیار مقاوم؛ ابعاد متنوع

گلند پلاستیکی Plastic gland گلند پلاستیکی که از قطعات پلی آمیدپلاستیکی تولید شده و در مقابل زنگ زدگی مقاوم و از گلندهای پرمصرف در سیستم های کابل کشی و سیستم…

یونسترات چنل ؛ بهترین قطعه برای پشتیبانی لوله و سینی کابل

یونسترات چنل گالوانیزه کاسپین پایپ که به روش تولید از ورق گالوانیزه گرم انجام می شود . یو چنل یا یو ریل یک قطعه ی بیوار کاربردی است که از…

بست دوطرفه

بست دو طرفه (بست دو پایه) بست دوطرفه کاسپین پایپ که به آن بست دو پایه هم می گویند ، به روش تولید از ورق گالوانیزه گرم انجام می شود.…