براز بوش

براز بوش

براز بوش ، براز بوشن

براز بوش لوله برق کاسپین پایپ که به روش تولید از شمش برنجی انجام می شود. در اندازه های مختلف و طول های کوتاه ، متوسط و بلند تولید می گردد.

براز بوشن بر اساس استاندارد ISO و BS تولید می گردد.

براز بوش نمونه ای از پرکاربرد ترین ابزاری می باشد که در صنعت برق به کار برده می شود. این قطعه از جنس برنج، گالوانیزه و چدن ساخته می شود و در مواردی کاربرد دارد که لوله های گالوانیزه جهت انشعاب بیشتر به جعبه های تقسیم و یا به قوطی های پریز و کلید می رسد و نیاز است که این قطعات به یکدیگر متصل شوند.

این لوله ها و قوطی ها عموما در ساختمان ها و محیط هایی کاربرد دارند که در راه اندازی تاسیسات آنها نیاز به لوله کشی فولادی می باشد. مانند ساختمان کارگاه ها و کارخانجات که رطوبت و مواد آلاینده در آنها به مراتب زیاد است و باعث می شوند کابل های برق موجود در این مکان ها خیلی زود آسیب ببینند.

کاربرد براز بوش در تاسیسات برقی به منظور نگهداری و حفاظت سیم ها در مقابل خورده شدن و رطوبت می باشد. به عبارت دیگر باید گفت که محل اتصال لوله های گالوانیزه با قوطی ها و جعبه های تقسیم باید به گونه ای باشد که این قطعات کاملا با هم چفت شده باشند تا از نفوذ هرگونه رطوبت و یا آلودگی که باعث خرابی کابل ها می شود جلوگیری کند.

براز بوشن

براز بوش

مزایای براز بوشن برق کاسپین پایپ

از براس بوش های برنجی برای اتصال لوله های برق به جعبه تقسیم استفاده میگردد.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى بسته بندی براز بوش برنجی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

با توجه به این که قطر ورودی تعبیه شده در قوطی ها و جعبه های تقسیم با قطر لوله های گالوانیزه برابر است استفاده از این بوشن ها برای متصل کردن این قطعات کاملا کاربردی و ضروری به نظر می رسد. در حقیقت، براز بوش که دارای رزوه می باشد از درون قوطی به لوله ها پیچ می شود.

در نتیجه لوله های گالوانیزه و جعبه های تقسیم یا قوطی ها به خوبی و به طور کامل به هم متصل می شوند و همین امر سبب می شود که سیم ها و کابل های به کار برده شده در این قطعات کاملا در برابر آسیب هایی همچون پوسیدگی محافظت شوند. همچنین در محیط هایی که فضای کافی وجود ندارد باید از براز بوشن برای اتصال استفاده کرد، چون سهولت در کاربری از ویژگی های این رابط های اتصال دهنده می باشد.

براز بوشن

براز بوش

سایز براز بوش لوله برق

براز بوش ها در مدل های مختلف و با اندازه های کوتاه و متوسط و بلند تولید می شوند که این مدل ها به سوراخ جعبه ها و قوطی ها و نیز رزوه های کاندوییت ها بستگی دارد. همچنین این بوشن ها با استفاده از استانداردهای ISO و BS ساخته می شوند.

  • براز بوشن برنجی  PG13.5
  • براز بوشن برنجی  PG16
  • براز بوشن برنجی  PG21
  • براز بوشن برنجی  PG29
  • براز بوشن برنجی  PG36
  • براز بوشن برنجی  M20
  • براز بوشن برنجی  M25

فروش براز بوشن برق برنجی  کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش براز بوشن برق برنجی ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.