براکت سینی کابل

آشنایی کلی با براکت سینی کابل

براکت سینی کابل چیست؟

یکی از کارهای مهمی که در هنگام انجام پروژه های سینی کابل و نردبان کابل انجام می دهیم انتخاب یک سیستم نگهدارنده ی مطلوب و مناسب می باشد که از جمله ی این سیستم های نگه دارنده می توان به براکت سینی کابل اشاره کرد. یکی از ویژگی هایی که باعث می شود تا بدانیم یک سیستم نگه دارنده مناسب است، عدم تغییر شکل ظاهری و فرم آن پس از به دلایل شرایط محیطی و همچنین افزودن تعداد بیشتری کابل و سیم می باشد.

براکت سینی کابل، سینی های کابلی مشبکی می باشند که هدف و وظیفه ی آن ها حفاظت از کابل ها و سیم ها می باشند و همچنین از دیگر وظایف براکت می توان به تقسیم و تفکیک کردن کابل ها در طول های مختلف مورد استفاده می شود.

براکت سینی کابل

براکت سینی کابل

این محافظ های کابل به دو صورت عمده تولید می شوند که می توان به محافظ های کابل فلزی و پی وی سی می باشد که در فضاهای گوناگون و مختلف تولید می شود.

امروزه شرکت هایی در کشور ایران توانایی تولید براکت  ۳ متری، ۲ متری و همچنین آبکاری گرم و یا همان عمق داغ را دارا می باشند. برای خرید انواع براکت ها تولید شده می توانید به شرکت کاسپین پایپ مراجعه کرده و نسبت به خرید براکت مورد نیاز خود اقدام کنید. لازم به ذکر است که خرید از طریق شرکت به دلیل بدون واسطه بودن فروش، هزینه ای کمتر برای خرید نسبت به شرکت های دیگر مورد نیاز است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.