بست-دو-طرفه

بست دوطرفه

بست دو طرفه (بست دو پایه)

بست دوطرفه کاسپین پایپ که به آن بست دو پایه هم می گویند ، به روش تولید از ورق گالوانیزه گرم انجام می شود. و با پوشش پلی اتیلن جهت حفاظت از دو طرفه تولید میگردد.  در اندازه های مختلف وتولید می گردد.

بست دو طرفه از ورق  گالوانیزه گرم تولید می گردد . که مناسب جهت نصب دو طرفه بر روی دیوار یا صفحه نگهدارنده  می باشد.

بست دو طرفه بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

مزایای بست دو طرفه کاسپین پایپ

  • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه (بست استیل )

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى بسته بندی بست دو طرفه ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

کاربرد بست دو طرفه

بست دو طرفه از جمله تجهیزات نگهدارنده است که برای ثابت نگه داشتن انواع لوله ها از قبیل لوله گالوانیزه، لوله فلکسیبل و غیره استفاده می شود. این دسته از تجهیزات مکانیکی به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر تحمل وزن زیاد، قادر باشند در محیط های بدون سقف نیز دوام و پایداری مناسبی داشته باشند.

به همین دلیل به طور عمده از بست های دو طرفه بیشتر در محیط های باز استفاده می گردد. به طور کلی این دسته از تجهیزات در صنایع مختلف به خصوص ساختمان سازی کاربرد بسیار فراوانی دارند.

نحوه استفاده از بست دو طرفه

به طور کلی در طراحی این دسته از تجهیزات صنعتی دو عدد پایه در نظر گرفته شده است که هر یک از این پایه ها از طریق پیچ و رولپلاک به دیوار متصل می شود. برای استفاده از این بست ها باید در ابتدا لوله مورد نظر در وسط بست و در قسمتی که دارای انحنا لوله است، قرار داده شده و سپس پیچ های تعبیه شده در آن بسته شود. به یاد داشته باشید که بست های دوطرفه مانند تمامی بست ها دارای سایز بندی است. پس در هنگام استفاده سعی کنید از بست متناسب با لوله مورد نظر استفاده نمایید.

بست دوطرفه

بست دوطرفه کاسپین پایپ

ویژگی های بست دو طرفه مناسب

به طور کلی یکی از مهمترین عواملی که کیفیت محصول تولید شده را تعیین می کند، متریال به کار رفته در آن محصول است. بنابراین در صورتی که در ساخت و تولید بست دو پایه متریال مناسبی استفاده نگردد، این محصول استحکام چندانی از خود نشان نداده و مقاومت آن در برابر خوردگی کاهش پیدا می کند. همانطور که گفته شد، برای افزایش مقاومت بست های دو طرفه  در برابر خوردگی از عمل گالوانیزاسیون استفاده می گردد. یک بست دو پایه مناسب، به بهترین شکل آبکاری شده و تمام قسمت های آن در برابر رطوبت مقاوم می شود.

بست دو طرفه روکش دار

در برخی از بست های موجود در بازار، یک روکش پلاستیکی از جنس پلی اتیلن قرار داده شده است. استفاده از این روکش باعث می شود تا میزان مقاومت بست در برابر عوامل خارجی مانند سایش و رطوبت افزایش پیدا کند که نتیجه آن افزایش طول عمر بست های تولید شده است‌.

نحوه آبکاری بست های دو طرفه

گالوانیزاسیون گرم

در این فرآیند ورق های فولادی که به عنوان متریال اصلی بست ها به شمار می آیند، در روی مذاب شده فرو برده می شود. از آنجایی که دمای این فرآیند بسیار بالا است، پیوندهای اتمی از یکدیگر باز شده و اتم های آهن با اتم های فلز روی پیوند ایجاد می کنند. به این ترتیب در عمق مناسبی از ورق های فولادی، فلز روی نفوذ کرده و آن را در برابر سایش و خوردگی ناشی از رطوبت و سیالاتی که ماهیت اسیدی دارند مقاوم می سازد.

گالوانیزاسیون سرد

از دیگر فرآیندهای آبکاری، عمل گالوانیزاسیون سرد است. در این فرآیند روی به صورت یک محلول اسیدی در آمده و بر سطح ورق فولادی پاشیده می شود. به این ترتیب پیوند اتم های آهن شکسته شده و این اتم ها با اتم های فلز روی پیوند برقرار می کنند. از آنجایی که این فرآیند در دمای پایینی انجام می شود، طول عمر ورق های تولیدی به این روش کمتر از ورق های تولید شده به روش گالوانیزاسیون گرم است.

بست دوطرفه

بست دو طرفه

سایز بست دوطرفه

  •  بست دو طرفه PG 21
  • بست دو طرفه PG 42
  • بست دو طرفه PG 16
  • بست دو طرفه PG 36
  • بست دو طرفه PG 48
  • بست دو طرفه PG 13.5
  • بست دو طرفه PG 29

فروش بست بست دوطرفه کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش بست دوطرفه ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.