بست کابل لوله فلکسی

بست لوله فلکسی

بست لوله فلکسی

بست لوله فلکسی کاسپین پایپ که به روش تولید از ورق گالوانیزه گرم انجام می شود. و با پوشش پلی اتیلن جهت حفاظت از لوله فلکسی تولید میگردد.  در اندازه های مختلف وتولید می گردد. از ورق  گالوانیزه گرم تولید می گردد . که مناسب جهت نصب لوله فلکسی بر روی دیوار یا صفحه نگهدارنده  می باشد.

بر اساس استاندارد ISO و BS تولید می گردد.

مزایای بست لوله فلکسی کاسپین پایپ

  • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه (بست استیل )

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى بسته بندی بست فلکسی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

 کاربرد بست لوله فلکسی

بست لوله فلکسی یکی از انواع تجهیزات صنعتی و ساختمانی است که در تاسیسات مختلف به خصوص تاسیسات برقی کاربرد بسیار زیادی دارد. به طور کلی بست فلکسی به عنوان پایه و نگهدارنده لوله های فلکسی به کار برده می شود.

لوله فلکسی از جمله تجهیزاتی است که به دلیل انعطاف پذیری بالا، ظاهری مناسب، مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی امروزه کاربرد بسیار زیادی در تاسیسات برقی دارد. همانطور که می دانید، این لوله ها به صورت روکار استفاده شده و برای نگه داشتن آن ها به دیوار عمدتا از بست های به خصوصی استفاده می شود. به طور کلی این دسته از تجهیزات صنعتی به واسطه بسته شدن یک عدد پیچ درون رولپلاک، لوله های فلکسی را به دیوار یا سقف متصل می کند.

بست لوله فلکسی

بست لوله فلکسی

ویژگی های بارز بست فلکسی

از لوله فلکسی عمدتا به عنوان تاسیسات روکار برقی استفاده می شود. از طرفی این لوله به دلیل دارا بودن پوشش پلاستیکی در برابر رطوبت و خوردگی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان داده و به همین دلیل از این لوله در فضای آزاد و بدون سقف نیز استفاده می گردد.

به طور کلی در صورتی که این لوله ها در فضاهای باز مورد استفاده قرار گیرند، برای نگه داشتن آن ها باید از بست هایی استفاده شود که در برابر رطوبت و خوردگی مقاومت بالایی داشته باشند. به همین دلیل بست لوله فلکسی به گونه ای طراحی شده است که در برابر رطوبت مقاومت بسیار زیادی داشته باشد.

در ساختار این بست از ورق گالوانیزه استفاده شده و روی آن یک لایه پوشش پلاستیکی قرار داده شده است. از آنجایی که در ساختار این نوع از بست لوله ورق های فولادی گالوانیزه استفاده شده است، این بست ها از استحکام بالایی برخوردار بوده و در برابر نیروهای خارجی بسیار مقاوم هستند.

نحوه گالوانیزاسیون بست فلکسی

برای افزایش مقاومت بست های لوله فلکسی در برابر رطوبت و خوردگی، از ورق گالوانیزه شده در ساختار این بست ها استفاده می شود. به طور کلی عمل آبکاری گالوانیزاسیون به صورت انجام می پذیرد:

گالوانیزاسیون سرد

در این عمل که عمدتا در دمای پایین انجام می پذیرد، محلولی اسیدی از فلز روی تهیه شده و از طریق پاشش، بر روی سطح فلز مورد نظر، اسپری می شود. به این ترتیب پیوندهای اتمی فلز فولادی از یکدیگر جدا شده و اتم های فلز روی با اتم های فلز آهن، پیوند برقرار می کنند. لازم به ذکر است که به دلیل انجام شدن فرایند آبکاری در دمای پایین، همواره نفوذ فلز روی در فولاد مورد نظر کم بوده و به این ترتیب بست های تولید شده به این روش در برابر سایش، آسیب پذیر هستند.

گالوانیزاسیون گرم

در عمل گالوانیزاسیون گرم، فلز فولاد مورد نظر در دمایی بیش از ۴۰۰ درجه سانتی گراد، درون حوضچه ای از مذاب فلز روی غوطه ور می شود. به علت بالا بودن دما در تین فرآیند، فلز روی می تواند در عمق بیشتری از فلز فولاد نفوذ کرده و به این ترتیب طول عمر و دوام بست های تولید شده به این روش را افزایش دهد.

بست لوله فلکسی

بست لوله فلکسی

سایز بست لوله فلکسی

  • بست فلکسی PG 21
  • بست فلکسی PG 42
  • بست فلکسی PG 16
  • بست فلکسی PG 36
  • بست فلکسی PG 48
  • بست فلکسی PG 13.5
  • بست فلکسی PG 29

فروش بست فلکسی کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش بست فلکسی ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.