بست چنگالی

بست چنگالی

بست چنگالی برق

بست چنگالی لوله برق کاسپین پایپ که به روش تولید از ورق گالوانیزه گرم انجام می شود. در اندازه های مختلف وتولید می گردد.

بست چنگالی کابل گالوانیزه گرم مناسب جهت نگه داشتن کابل می باشد.

بست چنگالی بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

مزایای بست چنگالی برق کاسپین پایپ

  • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه (بست چنگالی برق استیل )

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى بسته بندی بست چنگالی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

استفاده از بست برای محکم کردن کابل و لوله های ساختمانی، بسیار اهمیت دارد. یک مدل از این بست ها، بست چنگالی است که در مکان های مختلفی از آن استفاده می شود. با استفاده از این بست ها می توانید لوله و کابل را در داخل بست محکم  متصل نمایید.

ریل های چنگالی این بست ها به منظور ساپورت کردن بست بر روی سقف و دیوار تعبیه شده اند. تا پس از این که بست بر روی دیوار یا سقف نصب گردید، قادر باشد کابل و لوله را در قلاب خود مهار کند. یکی از مهمترین مزایایی که برای این دسته از بست ها می توانیم بیان نماییم، دسترسی آسان به کابل ها پس از محکم شدن در محل مورد نظر است.

معمولا ریل چنگالی برای این بست ها در ابعاد یک متری ساخته می شوند. بست چنگکی نوعی از بست های چنگالی هستد که به بست های دو تکه نیز شهرت دارند.

بست چنگالی برق

بست چنگالی

انواع بست چنگالی و کاربرد آنها

باید بیان نماییم بست های چنگالی که به منظور حفاظت از کابل ها و لوله ها استفاده می شوند، به دو دسته سرد و گرم تقسیم می شوند. علت تفاوت این بست های کاسپین پایپ در نحوه ساخت آنها است. اصولا بیشترین کاربرد این بست ها برای گرفتن انواع لوله های فلزی در سازه های فلزی است.

با استفاده از این بست ها می توانیم از خدشه وارد شدن به سیستم های لوله کشی، جلوگیری نماییم. اصولا از بست های چنگالی برای نگهداری لوله های برق استفاده می شود. تا مبادا آسیبی به آنها رسیده و منجر به بروز مشکلات زیادی شود.

مزایای استفاده از بست های چنگالی

این بست ها علاوه بر این که دارای قیمت مناسبی هستند، با گالوانيزه گرم تهیه می شوند. کیفیت این گالوانیزه ها در ساخت و تولید بست چنگالی بسیار اهمیت دارد.

به راحتی می توانید با استفاده از این بست ها هر زمان که بخواهید در کمتر از یک دقیقه لوله یا کابل را از بست جدا کنید. علاوه بر ان برای نصب بست های نگهدارنده، نیازی به اقداماتی همچون جوشکاری، سوراخکاری، یا حفاری دیوار و سقف ندارید.

به راحتی قادر هستید با استفاده از این بست های نگهدارنده، به مناطق زیرین سیستم دسترسی داشته باشید. تا در صورت نیاز تغییرات احتمالی را انجام دهید. بست ها هم سلامت کاری را تامین میکنند، هم ایمنی بالایی دارند. علاوه بر آن استفاده از بست های چنگالی در سرمایه و وقت شما هم صرفه جویی می کنند.

بست چنگالی برق

بست چنگالی برق

سایز بست چنگالی برق

  •  بست چنگالی ۲۸ – ۲۲
  • بست چنگالی ۴۶ – ۴۰
  • بست چنگالی ۲۲ – ۱۶
  • بست چنگالی ۴۰ – ۳۴
  • بست چنگالی ۵۲ – ۴۶
  • بست چنگالی ۱۶ – ۱۲
  • بست چنگالی ۳۴ – ۲۸

قیمت بست چنگالی کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش بست چنگالی ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط