بست چنگکی لوله برق

بست چنگکی لوله برق

بست چنگکی لوله برق

Unistrut pipe clamps

بست چنگکی لوله برق از تجهیزات مورد نیاز در سیستم های آبرسانی ، برق رسانی و همچنین سازه های فلزی و سیستم آتش نشانی می باشد و از ورق گالوانیزه گرم تولید می گردد.

از انواع بست چنگکی لوله برق میتوان به ، بست چنگکی لوله برق کوتاه ، لوله برق بلند ، بست چنگکی کابل ، عایق دار  و …. اشاره نمود.

بست چنگکی به صورت دو تیکه و از ورق گالوانیزه گرم تولید می گردد که با توجه به نوع سایز لوله برق انتخاب و بر روی سی چنل یا سی ریل قرار می گیرد و با عبور دادن لوله برق از داخل آن با پیچ و مهره محکم می گردد .

از مزایای بست های چنگکی لوله برق می توان به نصب آن در شرایط مختلف مانند نصب در سقف و بصورت آویزان ، نصب بر روی دیوار و بصورت عمودی و نصب بصورت افقی و بر روی زمین یا بر روی ساپورت های دیواری اشاره نمود و از سایز ½ اینچ الی ۱۲ اینچ یا از سایز ۱۲ میلیمتر تا سایز ۲۵۰ میلیمتر در دسترس می باشد.

بست چنگکی لوله در ضخامت های ۱ میل و ۱٫۵ میل . ۲ میل تولید می گردد. بسته بندی آن بر اساس تعداد و بصورت کیسه ای فروخته می شود.

بست چنگکی لوله برق کاسپین پایپ

بست-چنگکی-کاسپین-پایپ

انواع بست چنگکی لوله برق

  • بست چنگکی لوله برق کاندوئیت

  • بست چنگکی لوله برق سبک

  • بست چنگکی لوله برق مشکی

  • بست چنگکی لوله برق عایق دار

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بست چنگکی ، از ورق گالوانیزه گرم استفاده می شود.

مشخصات محصول تولیدى  بست چنگکی لوله برق  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى بست ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش بست چنگکی لوله برق ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.  تلفن فروش : ۴۱۸۰۵ – ۰۲۱