تولید کننده لوله های برق - لوله کاندوئیت فلزی - تولید کننده لوله برق

تولیدکننده لوله برق؛ ویژگی‌های مهم برترین شرکت‌ها

تولید کننده لوله های برق

Steel conduit pipe producer

تولید کننده لوله های برق کاسپین پایپ با تولید انواع لوله و اتصالات های برق می باشد که به جهت کابل کشی و انتقال سیستم های شبکه و مخابرات استفاده می شود آمادگی خود را جهت انجام کلیه پروژه های الکتریکال می باشد.

شرکت کاسپین پایپ با دارا بودن تجهیزات و نیروی انسانی متخصص امکان تولید انواع لوله های برق را دارا می باشد.

از مهم ترین موارد استفاده از لوله های برق در سیستم لوله کشی صنعتی ، لوله کشی برقی موتورخانه ، سیستم های های برق آب و فاضلاب ، سیستم های دوربین مداربسته ، سیستم کابل کشی اعلام حریق ، سیستم های شبکه های کامپیوتری می توان نام برد.

توجه ویژه تولیدکننده لوله برق معتبر به کیفیت محصولات

اولین موضوع مهمی که همواره مورد توجه پیمانکاران، مشتریان یا خریداران جزئی قرار می گیرد کیفیت بالای لوله های برق است. تفاوتی ندارد که لوله مورد نظر از نوع لوله گالوانیزه سرد یا گرم باشد. در همه موارد کیفیت حرف اول را در طراحی، تولید و عرضه کالا به دست مصرف کننده خواهد زد. معمولا لوله های برق از ورق های فولادی به شکل درزجوش ساخته می شوند. برخلاف بسیاری از لوله ها که عمدتا بدون درز هستند میتوانند بهترین کارایی را داشته باشند. البته این لوله ها تنها مختص پشتیبانی و حفاظت و یا مسیریابی کابل ها و سیم های الکتریکی طراحی شده اند و از وزن پایینی نیز برخوردار هستند.

شما میتوانید این لوله ها را در فضاهای گوناگون مورد استفاده قرار دهید. البته به دلیل گالوانیزه بودن این لوله ها امکان نصب و اجرای آنها به صورت دفن شده یا داخل سازه نیز وجود دارد. لذا شما نباید نگران تخریب ساختاری آن ها در یک بازه زمانی بلندمدت باشید. پس تولیدکننده لوله برق با افزایش کیفیت محصولات سعی در جذب مشتریان بیشتر و خرید مکرر از جانب آنها خواهند داشت.

تولیدکننده لوله برق؛ ویژگی‌های مهم برترین شرکت‌ها

تولید مدل‌های گوناگون لوله برق

زمانی که صحبت از لوله فولادی برق می‌شود منظورمان فقط یک محصول نیست. اصولاً مدل‌های گوناگونی از این لوله‌ها وجود دارد که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. طبقه‌بندی‌های متعددی برای لوله فولادی برق وجود دارد که شامل لوله گالوانیزه گرم، لوله گالوانیزه سرد و همچنین لوله برق فولادی مشکی می باشد. یک لوله گالوانیز ه گرم معمولاً با استفاده از پوشش‌های زینک مذاب کاملاً ضد زنگ می‌شود. این مواد مذاب در یک محفظه بزرگ در دمای حدود ۵۰۰ درجه در مواردی ۶۰۰ درجه سانتیگراد قرار می‌گیرد تا کاملاً به شکل مذاب درآید.

بعد از آن لوله‌های فولادی درون این محفظه قرار می‌گیرند تا این پوشش‌ها تمام سطح لوله را در بر بگیرد. این فرایند گالوانیزه کردن لوله‌های فولادی برق است. مدل‌های دیگر لوله گالوانیزه سرد هستند که غالباً با رنگ‌های حاوی زینک پوشش دهی می‌شود. یک  تولیدکننده لوله برق برای پاسخگویی به نیاز گسترده مشتریان فرایند تولید لوله فولادی مشکی را نیز در دستور کار دارد. لوله‌های سیاه برق غالباً با مواد رنگی اپوکسی همراه با حرارت پوشش دهی می‌شوند تا بتوانند در محیط‌های کم تنش استفاده شوند.

تولید سایزبندی‌های گوناگون لوله برق

یکی از معیارهای مهم و اساسی که تولیدکننده لوله برق به آن اهمیت ویژه‌ای می‌دهد سایزبندی‌های گوناگون این لوله‌ها است. بسیاری از پیمانکاران امکان دارد پروژه‌های بسیار گسترده و وسیعی را در دست اجرا داشته باشند. در چنین شرایطی است که احتیاج به قطرهای متعدد لوله فولادی برق خواهند داشت. به عنوان قاعده کلی اگر سایز کابل‌ها افزایش پیدا می‌کند شما باید از لوله‌هایی استفاده کنید که قطر بیشتری دارند تا بتوانند بدون اعمال فشار و نیروهای آسیب‌زا این کابل‌ها را پشتیبانی و حمایت کنند. موضوع سایزبندی در مورد همه مدل‌های لوله برق چه از نوع لوله گرم و سرد و چه مدل‌های لوله مشکی نیز وجود دارد.

سایزهای رایج این لوله‌ها از pg11 تا pg48 طبقه‌بندی می شود. هر چقدر قطر داخلی این لوله‌ها بیشتر می‌شود مقدار بسیار اندکی بر ضخامت لوله‌ها افزوده خواهد شد. در واقع این اولویت‌هایی است که جزو اصول مهندسی طراحی و ساخت لوله فولادی برق می‌باشد. اینکه شما کدام سایز را انتخاب کنید بستگی به المان های گوناگون نظیر حجم کابل‌ها و ابعاد آنها و نوع پروژه کابل کشی دارد.

تولید سایزبندی‌های گوناگون لوله برق

عرضه انواع اتصالات لوله فولادی برق

اتصالات لوله برق نیز جزو اجزای کلیدی یک سیستم کابل کشی همراه با لوله‌های برق می‌باشند. شما نمی‌توانید از یک تولیدکننده لوله برق انواع شاخه‌های لوله فولادی در متراژ‌های دو متری و سه متری را خریداری کنید و توجه به اتصالات نداشته باشید. اتصالات گوناگونی طراحی و تولید می‌شوند که به دو گروه مختلف تقسیم بندی خواهند شد. یک مورد اتصالاتی هستند که بین لوله‌ها نصب می‌شوند و دومین مورد اتصال‌هایی هستند که مسئولیت نصب لوله‌ها به دیواره یا سقف سازه را بر عهده دارند.

این دو با یکدیگر بسیار تفاوت دارند و هر کدام یک نوع ساختار را ارائه می دهند. از جمله اتصالات بین لوله‌ای می‌توان به زانوها، سه راهی‌ها، چهارراه‌ها و انواع کاندولت‌ها یا اتصالات درب‌دار اشاره کرد. اما اگر می‌خواهید لوله‌ها را به سقف یا دیواره وصل کنید احتیاج به بست چنگالی، سی چنل‌ها، بست اسپید، رادهای گالوانیزه خواهید داشت. البته بست دو پایه دیواری نیز یکی از پرکاربردترین اتصالات محسوب می‌شود. یک تولیدکننده لوله برق علاوه بر آنکه شاخه‌های لوله برق در متراژ‌های گوناگون عرضه می‌کند. تنوع بالایی نیز در اتصالات ارائه می‌دهد تا مشتریان بتوانند هر آنچه را که احتیاج دارند از یک مرکز خریداری کنند.

قیمت مناسب لوله‌های فولادی برق

قیمت لوله گالوانیزه و همچنین مدل‌های لوله مشکی برای بسیاری از خریداران جزو اولویت‌های انتخاب محصوب می‌شود. لوله‌هایی که دارای کیفیت معمولی اما قیمت بسیار بالایی هستند مورد استقبال مخاطبین قرار نمی‌گیرند. در نتیجه یک تولیدکننده لوله برق سعی می‌کند قیمت محصولات خود را در یک محدوده مناسب نگه دارد تا از این طریق مشتریان و پیمانکارانی که پروژه‌های گسترده‌ای را می‌خواهند شروع کنند روند سهل آسانی را در پیش داشته باشند. اگرچه قیمت لوله‌ها بر اساس نوع پوشش گالوانیزه، ابعاد و سایز و دیگر ویژگی‌های ساختاری تعیین می‌شود اما در مجموع به دلیل تولید داخل بودن و حفظ و رضایت مشتری اکثراً دارای قیمت مقرون به صرفه‌ای هستند.

قیمت مناسب لوله‌های فولادی برق

شرکت کاسپین پایپ یک تولیدکننده لوله برق معتبر در کشور

شرکت کاسپین پایپ مدل‌های گوناگونی از لوله فولادی برق را از نوع گالوانیزه گرم، گالوانیزه سرد و لوله فولادی مشکی در سایزبندی‌های گوناگون و متریال بسیار با کیفیت به فروش می‌رساند. این شرکت با هدف جلب رضایت مشتری، همواره در تلاش است تا استانداردهای بین المللی را در طراحی و تولید این لوله‌ها در نظر بگیرد تا همواره یک محصول درجه یک و مرغوب به دست مصرف کننده برسد. در کنار این‌ها محصولات دیگری همچون سینی کابل، نردبان کابل، ترانکینگ‌ها، جعبه تقسیم در کنار قطعات مکمل مربوطه و دیگر تجهیزات پشتیبانی نیز با قیمت مناسب عرضه می‌شوند.

جهت مشاوره و خرید محصول می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات شرکت پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

مشاوره و خرید : ۰۲۱۴۱۸۰۵