زانو درب دار

زانو درب دار

زانو درب دار

زانو درب دار کاسپین پایپ که به روش تولید از ریخته گری گالوانیزه گرم انجام می شود . یکی از اتصالات پر مصرف و مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های خارجی می باشد. موارد استفاده از زانو درب دار در  پیچ اش خطوط لوله کشی برق استفاده می شود که بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

در برخی از مکان هایی نظیر سوله ها و کارخانه ها برای راه اندازی تاسیسات برق، از لوله های گالوانیزه برای لوله کشی جهت حفاظت از سیم و کابل استفاده می شود. این لوله ها برای اتصال به هم و همچنین اتصال به جعبه های تقسیم و قوطی های کلید از یک سری رابط بهره می برند. این رابط ها انواع مختلفی دارند که بنا به نوع اتصالی که وجود دارد از آنها استفاده می شود.

به عنوان مثال برای اتصال دو لوله گالوانیزه در یک مسیر مستقیم از بوشن استفاده می شود و برای اتصال لوله به جعبه تقسیم و قوطی های پریز براز بوش کاربرد دارد. اما بعضی مواقع نیاز به تغییر جهت در مسیر لوله کشی می باشد که در این نقطه ها بهترین گزینه برای اتصال استفاده از زانو می باشد. زانوها در مدل های ساده و درب دار  در بازار وجود دارند.

تعبیه درب در زانو درب دار سبب می شود که مسیر دهی کابل ها و سیم ها در لوله ها و در هنگام رسیدن به زاویه زانو بسیار آسان تر صورت گیرد. همچنین عیب یابی و رفع خرابی در کابل ها هم سریع تر و راحت تر صورت می گیرد. زانو درب دار از طریق ریخته گری و با مواد اولیه ای همچون کربن و آهن و گالوانیزه گرم تهیه و تولید می شود.

زانو درب دار

مزایای زانو درب دار برق گالوانیزه کاسپین پایپ

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی زانو دربدار برق  ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . زانو برق گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از ریخته گری گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . و داخل زانو گالوانیزه دنده می شود.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى زانو ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

زانو درب دار به دلیل سهولت در استفاده یکی از قطعه های پر کاربرد در تاسیسات برق و لوله کشی می باشد. همچنین این قطعه به دلیل دارا بودن روکش گالوانیزه گرم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی بسیار مقاوم است. این اتصال پر کاربرد دارای دو سر رزوه شده است که جهت متصل شدن به لوله باید به آن پیچ شود.

در برخی موارد در زمان لوله کشی های برق نیاز است که هنگام تغییر مسیر لوله کشی، تغییر سایز نیز انجام شود. در این شرایط از زانوی های تبدیل استفاده می شود. زانوی تبدیل به گونه طراحی شده است که قطر یک سر آن بزرگتر از دیگری است و به این ترتیب عمل تغییر سایز در لوله ها را نیز همزمان با تغییر جهت انجام می دهد.

زانو درب دار

زانو درب دار

سایز زانو درب دار برق گالوانیزه گرم

زانو درب دار در سایز های مختلف و با استفاده از استانداردهای ISO و BS تولید می گردد که بسته به نوع کار و اندازه لوله ها از آنها استفاده می شود.

  • زانوی درب دار گالوانیزه گرم برق PG13.5
  • زانوی درب دار گالوانیزه گرم برق PG16
  • زانوی درب دار گالوانیزه گرم برق PG21
  • زانوی درب دار گالوانیزه گرم برق PG29
  • زانوی درب دار گالوانیزه گرم برق PG36
  • زانوی درب دار گالوانیزه گرم برق PG42
  • زانوی درب دار گالوانیزه گرم برق PG48

فروش زانو دربدار برق گالوانیزه گرم کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش زانو درب دار برق گالوانیزه گرم ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.