ساپورت گالوانیزه | ساپورت سینی کابل

آشنایی با قطعه ی ساپورت سینی کابل و انواع آن

آشنایی کلی با قطعه ی ساپورت سینی کابل

ساپورت سینی کابل سیستم نگه دارنده ای می باشد که محل نصب و جای گذاری آن بر روی سقف و یا دیوار می باشد، این سیستم وزن تمامی سیم ها و کابل های موجود درون آن را می تواند تحمل کند.

ساپورت سینی کابل برای نگه داری و محافظت از سیم کشی ها و کابل های درون آن و بسته با محلی که نصب و یا قرار داده می شود به دو نوع تقسیم می شود که عبارتند از: ساپورت سقفی و همچنین ساپورت دیواری. این دو نوع در بازار در میان مشتریان و صنعت گران عرضه و توزیع می شود.

ساپورت دیواری نه تنها ساده ترین نوع ساپورت سینی کابل می باشد بلکه ساده ترین نوع سیستم نگه داری از کابل ها و سیم ها می باشد. ساپورت دیواری به دو شکل رایج در بازار وجود که یک نوع آن T شکل بوده و دیگری از نوع براکت شکل می باشد. ساپورت این محصول عمدتا برای حفاظت و نگه داری از سیم کشی ها و کابل هایی مورد استفاده می گردد که وزن آن ها سبک و یا متوسط می باشد.

ساپورت سینی کابل

ساپورت-گالوانیزه-کاسپین

ساپورت سقفی نیز نوع دیگری از ساپورت سینی کابل می باشد، این قطعه هنگامی کاربرد دارد که از دیوار جهت نصب و قرار دادن ساپورت دیواری نتوانیم استفاده کنیم. نصب قطعه و سیستم برای نگه داری و یا حفاظت کمی سخت تر از نوع دیواری آن می باشد. ساپورت سقفی نیز خود به دو بخش تقسیم می شود که این تقسیم بندی عبارت است از: استفاده از ساپورت U  شکل و میله راد گالوانیزه و یا استفاده از ساپورت U شکل و بیس پلیت و براکت.

روش نصب دیواری ساپورت سینی نسبت به روش نصب سقفی از قیمت کمتری برخوردار می باشند اما ساپورت سقفی تحمل وزن بسیار بیشتری را دارد و از این بابت از ویژگی مثبت تری برخوردار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.