سرلوله پلاستیکی

سرلوله پلاستیکی

سر لوله پلاستیکی

سرلوله پلاستیکی کاسپین پایپ که به روش تولید و تزریق پلاستیکی انجام می گردد. از سر لوله های پلاستیکی برای محافظت از روکش کابل در محل خروج از لوله خرطومي، جلوگيري از تغيير قطر لوله در محل برش، افزايش استحکام لوله در محل اتصال به گلند، جلوگيري از باز شدن گام لوله در محل برش استفاده می شود.

سر لوله پلاستیکی بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

هد بوشینگ

کاندوئیت بوشینگ

هدبوشینگ آلمینیومی استاندارد UL

هدبوشینگ آلمینیومی استاندارد UL

هدبوشینگ آلمینیومی استاندارد BS 4568

هدبوشینگ آلمینیومی استاندارد BS 4568

هدبوشینگ گالوانیزه

هدبوشینگ گالوانیزه

هد بوشینگ ارت دار

هدبوشینگ ارت دار

هدبوشینگ پلاستیکی استاندارد UL

هدبوشینگ پلاستیکی استاندارد UL

هدبوشینگ پلاستیکی استاندارد BS 4568

هدبوشینگ پلاستیکی استاندارد BS 4568

سر لوله های پلاستیکی در رنگ های قرمز و آبی و مشکی و سفید در دسترس قرار دارد.

سرلوله پلاستیکی

سرلوله پلاستیکی

سر لوله پلاستیکی چیست؟

سر لوله پلاستیکی یکی از تجهیزاتی است که امروزه در صنایع و کارگاه های ساختمانی به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که میدانید در صنایع و کارگاه های ساختمانی برای سیم کشی و کابل کشی از لوله های فولادی و یا پی وی سی استفاده می شود.

این لوله ها از سیم ها و کابل ها در برابر ضربه، خراش، فشار و سایر عواملی که باعث قطعی و یا آسیب رسیدن به آن ها می شود، محافظت می کنند. همچنین وجود لوله ها باعث می شود تا تعمیرکاران در هنگام تعمیرات، با مشکلات کمتری رو به رو باشند.

چرا که به راحتی می توانند سیم ها و یا کابل ها را از درون لوله ها بیرون کشیده و آنها را تعویض کنند. اما در این حین ممکن است باعث آسیب دیدگی به پوسته لوله و یا کابل شوند. چرا که با کشیدن کابل و یا سیم، بدنه آن ها به لبه لوله کشیده می شود و در اثر ساییدگی احتمال آسیب و لخت شدن و یا حتی قطع سیم و کابل وجود خواهد داشت. به خصوص اگر از لوله گالوانیزه رده ۴۰ برای حفاظت از سیم ها و کابل ها استفاده گردد.

سر لوله پلاستیکی با قرار گرفته در لبه ورودی و خروجی یک مسیر لوله کشی، مانع از ساییده شدن سیم ها و کابل ها می گردد و به این ترتیب میزان هزینه تعمیرات به کمک این سر لوله ها بسیار کاهش خواهد یافت. اما مزایای استفاده این سر لوله ها در چیست؟

مزایای استفاده از سر لوله پلاستیکی

 • همانطور که گفته شد استفاده از این سر لوله ها از روکش عایق سیم ها و کابل ها در مقطع های برش خورده لوله ها محافظت می کند.
 • در مواقعی که نیاز است سطح مقطع برش خورده لوله آب بند شود و سیمی از آن عبور کند، استحکام آن مقطع با استفاده از سر لوله ها افزایش پیدا خواهد کرد.
 • این سر لوله ها به گونه ای طراحی شده اند که گلند هایی از نوع AT و A و B به صورت کاملا محکم به سطح مقطع برش خورده لوله گالوانیزه سرد و یا گرم متصل گردد.
 • طراحی سر لوله ها به گونه ای است که از باز شدن رزوه لوله و آسیب رسیدن به آن ها در هنگام کابل کشی و یا سیم کشی، جلوگیری کند.
 • سر لوله ها به گونه ای طراحی شده اند که در درجه حرارت منفی ۵ درجه سانتی گراد تا ۹۰‌ درجه سانتی گراد کارکرد بسیار مناسبی داشته باشد.
 • همانطور که میدانید از لوله های گالوانیزه به دلیل آن که در برابر رطوبت و خوردگی از خود مقاومت نشان می دهند، در صنایع سیم کشی و کابل کشی استفاده می گردد. بنابراین سرلوله ها نیز به گونه ای طراحی شده اند که در برابر خوردگی و رطوبت از خود مقاومت نشان دهند.

سرلوله پلاستیکی

سرلوله پلاستیکی

سایز سر لوله پلاستیکی لوله گالوانیزه گرم

 • سر لوله پلاستیکی گالوانیزه برق PG13.5
 • سر لوله پلاستیکی گالوانیزه برق PG16
 • سر لوله پلاستیکی گالوانیزه برق PG21
 • سر لوله پلاستیکی گالوانیزه برق PG29
 • سر لوله پلاستیکی گالوانیزه برق PG36
 • سر لوله پلاستیکی گالوانیزه برق PG42
 • سر لوله پلاستیکی گالوانیزه برق PG48

فروش سر لوله پلاستیکی لوله برق گالوانیزه گرم کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش سر لوله پلاستیکی لوله برق گالوانیزه گرم ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.