سه راهی درب دار

سه راهی درب دار

سه راهی درب دار

سه راهی درب دار یکی از قطعات مهم در لوله کشی برق می باشد. عملیات برق کشی در برخی از اماکن و ساختمان ها به گونه ای است که باید از کابل و سیم در برابر خطرات و آسیب های محیطی محافظت شود. به همین منظور مسیری که قرار است سیم کشی شود را با استفاده از لوله های گالوانیزه لوله کشی می کنند و سیم یا کابل را از داخل این لوله ها عبور می دهند.

یک سری قطعات در این فرآیند مورد استفاده قرار می گیرند که جهت اتصال لوله ها به یکدیگر کاربرد دارند که اصطلاحاً به آنها رابط می گویند. این رابط ها بر اساس نوع استفاده ای که از آنها می شود در انواع مختلفی وجود دارند.

سه راهی درب دار یکی از همین قطعات رابط است که در بسیاری از مراحل لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. در مواردی که نیاز به انشعاب و تغییر زاویه در لوله کشی باشد از سه راهی درب دار بهره برده می شود. این قطعه، مسیر لوله کشی را در سه زاویه مختلف انشعاب می دهد.

سه راهی درب دار کاسپین پایپ که به روش تولید از ریخته گری گالوانیزه گرم انجام می شود . یکی از اتصالات پر مصرف و مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های خارجی می باشد. موارد استفاده از سه راهی درب دار در  پیچ اش خطوط لوله کشی برق استفاده می شود. سه راهی درب دار بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

سه راهی درب دار

سه راهی درب دار

مزایای سه راهی برق گالوانیزه کاسپین پایپ

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی سه راهی درب دار برق  ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . سه راهی برق گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از ریخته گری گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . و داخل سه راهی گالوانیزه دنده می شود.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى سه راهی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

در تولید سه راهی درب دار از گالوانیزه گرم استفاده می شود. این کار سبب می شود که سه راهی در محیط های مختلف ماندگاری بیشتری داشته باشد و در مقابل رطوبت و دما که باعث زنگ زدی و پوسیدگی آنها می شود مقاوم باشد.

سه راهی درب دار از طریق رزوه با لوله اتصال برقرار می کند. به این گونه که هر یک از سه سر سه راهی از داخل رزوه می شود و با لوله های گالوانیزه پیچ می شود. این امر سبب می شود که استفاده از این رابط بسیار آسان شود و یکی از قطعات پرکاربرد در لوله کشی های برق ساختمان ها به شمار بیاید.

وجود درب روی این سه راهی برای شناسایی و مشخص کردن مسیر کابل بسیار کاربردی است. همچنین در مواردی که سیم کشی دارای عیب است و نیاز به رفع ان باشد، وجود این درب روی سه راهی بسیار به کار می آید.

سه راهی درب دار

سه راهی درب دار

سایز سه راهی درب دار برق گالوانیزه گرم

تولید سه راهی برق گالوانیزه برای اتصال لوله ها در اندازه های متفاوتی صورت می گیرد. هر یک از این اندازه های تولید شده برای اتصال به لوله هایی با اندازه یکسان با سه راهی به کار برده می شود. یعنی برای تهیه سه راهی باید اندازه لوله گالوانیزه ای که قرار است به آن متصل شود در نظر گرفته شود.

  • سه راهی  گالوانیزه PG13.5
  • سه راهی  گالوانیزه PG16
  • سه راهی  گالوانیزه PG21
  • سه راهی  گالوانیزه PG29
  • سه راهی  گالوانیزه PG36
  • سه راهی  گالوانیزه PG42
  • سه راهی  گالوانیزه PG48

فروش سه راهی دربدار برق گالوانیزه گرم کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش سه راهی برق گالوانیزه گرم ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.