سینی کابل برق گالوانیزه

سینی کابل برق گالوانیزه

سینی کابل برق گالوانیزه

سینی کابل برق کاسپین که به روش تولید از ورق های برش خورده فولادی و سپس گالوانیزه گرم می گردد . و طبق استانداردهای BSEN61537 و IEC61537 تولید می شود و همچنین اتصالات سینی کابل برق گالوانیزه بایستی از همان مواد اولیه ای که سینی کابل برق اصلی ساخته میشود یعنی دقیقا با همان کیفیت وهمان ضخامت تولید شوند.

به جهت جلوگیری از ایجاد خسارت و صدمه به کابل ها و سایر تجهیزات و همچنین برای کابل کشی آسان تر سطح داخلی سینی کابل برق گالوانیزه باید صاف و عاری از هر گونه پلیسه باشد.

خرید سینی کابل برق گالوانیزه

سینی کابل گالوانیزه توسط دستگاه CNC پانچ می شود. خم کاری کلیه سینی ها و نردبان های کابل توسط دستگاه خم اتوماتیک انجام می شود برای خرید سینی کابل برق گالوانیزه و اتصالات آن می بایست به حجم بار موجود و میزان ظرفیت سینی کابل برق به عرض، ارتفاع، طول و ضخامت توجه کرد چرا که سینی کابل های برق گالوانیزه باید طوری ساخته شوند که ظرفیت تحمل بار موجود را داشته باشند.

ابعاد سینی کابل برق گالوانیزه

  • ضخامت سینی کابل برق بین ٠.٨ تا ٢ mm
  • عرض سینی کابل برق : از ۵۰mm تا ۱۱۰۰mm
  • طول سینی کابل برق : ۲ تا ۳ m
  • ورق مصرفی : ورق فولادی ST37
  • نوع روکش : گالوانیزه فابریک و گرم با قابل ارائه با رنگ کوره ای و استاتیک مدل چرمی و ساده

سینی کابل برق گالوانیزه

سینی کابل

استاندارد سینی کابل برق گالوانیزه

سینی کابل گالوانیزه بر اساس استاندارد های ISO و BS تولید می گردد.

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی سینی کابل گالوانیزه ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . سینی کابل گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از  گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . و داخل سینی گالوانیزه صاف و سیقلی می باشد.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى سینی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

قیمت سینی کابل برق گالوانیزه

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش سینی کابل برق گالوانیزه ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

سینی گالوانیزه گرم

سینی گالوانیزه گرم Hot Galvanized tray سینی گالوانیزه گرم از جمله تجهیزات پر مصرف در سیستم های کابل کشی می باشد که پروسه تولید آن از ورق گالوانیزه گرم می…

سینی کابل گالوانیزه فابریک

سینی کابل گالوانیزه برق فابریک Fabric Galvanized cable tray سینی کابل گالوانیزه برق فابریک از جمله تجهیزات پر مصرف در سیستم های کابل کشی می باشد که پروسه تولید آن…

سینی کابل گالوانیزه

سینی کابل گالوانیزه Galvanized cable tray سینی کابل گالوانیزه از جمله تجهیزات پر مصرف در سیستم های کابل کشی می باشد که پروسه تولید آن از ورق گالوانیزه گرم می…