سینی کابل فلزی برق

سینی کابل فلزی برق

سینی کابل فلزی برق

Electric Cable tray

سینی کابل فلزی برق جهت انتقال کابل های برق در سایز های مختلف تولید شده و از ورق گالوانیزه گرم استفاده می شود.

اتصالات سینی کابل بصورت اتصالات عمودی و افقی تولید می گردد و از ورق گالوانیزه فابریک تولید می گردد.

از اتصالات سینی کابل می توان به زانوی سینی فلزی ، سه راهی سینی فلزی ، چهارراهی سینی فلزی ، رابط سینی فلزی اشاره کرد. این محصول در محل های که کابل ها حرارت از خود ساتع می کنند می توان سینی کابل فلزی برق را بصورت پانچ شده جهت تهویه هوا و خنک نگه داشتن کابل ها تولید نمود.

جهت نصب سینی فلزی از ساپورت دیواری و یا ساپورت آویز از سقف استفاده نمود. همچنین جهت نصب آن به همدیگر و اتصالات از پیچ و مهره کله قارچی استفاده می شود و در ضخامت های ۱ میل ، ۱٫۲۵ میل ، ۱٫۵ میل ، ۲ میل و ۲٫۵ میلیمتر تولید و عرضه میگردد. ارتفاع لبه سینی کابل برق در ارتفاع ۳ سانت ، ۴ سانت ، ۵ سانت ، ۶ سانت و ۷ سانت می باشد.

معمولا درب سینی فلزی از ورق کمتر از خود ورق اتصالات سینی کابل تولید می گردد و در دو نوع بدون پانچ و پانچ شده تولید می گردد.

می توان در زمان سفارش سینی فلزی واشرهای لاستیکی سفارش داد که در زمان نصب اتصالات به سینی و عبور کابل از کابل ها محافظت می کند.

سینی کابل فلزی برق

سینی کابل فلزی برق

انواع سینی کابل فلزی برق :

  • بدون پانچ
  • پانچ دار
  • چهار خم
  • شش خم

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل سینی کابل ، از ورق گالوانیزه استفاده می شود.

مشخصات محصول تولیدى سینی کابل ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى سینی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش سینی کابل برق ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.