سینی کابل گالوانیزه گرم

سینی کابل های برق

سینی کابل های برق

سینی کابل های برق از جمله تجهیزات پر مصرف در سیستم های کابل کشی می باشد که پروسه تولید آن از ورق گالوانیزه گرم می باشد. در زمان تولید سینی های کابل مواردی مانند عرض سینی های کابل ، ضخامت ورق گالوانیزه ، پانچ دار بودن ، درب دار بودن ، و چهارخم یا شش خم بودن لبه ها می بایست مشخص گردد.

به جهت جلوگیری از ایجاد خسارت و صدمه به کابل گالوانیزه ها و سایر تجهیزات و همچنین برای کابل گالوانیزه کشی آسان تر سطح داخلی سینی کابل های گالوانیزه باید صاف و عاری از هر گونه پلیسه باشد.

سینی کابل برق گالوانیزه توسط دستگاه CNC پانچ می شود. خم کاری کلیه سینی های برق و نردبان های کابل گالوانیزه توسط دستگاه خم اتوماتیک انجام می شود برای سفارش سینی کابل های گالوانیزه و اتصالات آن می بایست به حجم بار موجود و میزان ظرفیت سینی کابل های برق توجه کرد چرا که سینی کابل های برق ها باید طوری ساخته شوند که ظرفیت تحمل بار موجود را داشته باشند.

سه راهی سینی کابل های برق

از ورق گالوانيزه به ضخامت (۱ ، ۲۵ / ۱ و ۵ / ۱ ) ساخته مي شود.

چهار راهی سینی کابل های برق

از ورق گالوانيزه به ضخامت ( ۱ ، ۲۵ / ۱ و ۵ / ۱ )ساخته مي شود.

درپوش سینی کابل های برق

از ورق گالوانيزه به ضخامت ( ۱ ، ۲۵ / ۱ و ۵ / ۱ ) ساخته مي شود.
پس از پایان عملیات كابل كشی از درپوش روی سینی كابل های برق استفاده می شود تا از ضربات احتمالی و یا قرار گرفتن اجسام روی كابل ها جلوگیری نمائید و كابل ها محفوظ بماند .

سینی کابل های برق

سینی کابل

ابعاد و اندازه سینی کابل های برق

  • ضخامت سینی کابل های برق بین ٠.٨ تا ٢ mm
  • عرض سینی کابل برق : از ۵۰mm تا ۱۱۰۰mm
  • طول سینی کابل برق : ۲ تا ۳ m
  • ورق مصرفی : ورق فولادی ST37
  • نوع روکش : گالوانیزه فابریک و گرم با قابل ارائه با رنگ کوره ای و استاتیک

سینی کابل  های برق بر اساس استاندارد ISO و BS تولید می گردد.

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی سینی کابل برق از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود. سینی کابل های برق گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از  گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . و داخل سینی گالوانیزه صاف و سیقلی می باشد.

مشخصات محصول تولیدى سینی کابل برق ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى سینی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش سینی کابل های برق ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.