سینی کابل

سینی کابل

سینی کابل

سینی کابل برق کاسپین که به روش تولید از ورق های برش خورده فولادی و سپس گالوانیزه گرم می گردد . و طبق استانداردهای BSEN61537 و IEC61537 تولید می شود و همچنین اتصالات سینی کابل بایستی از همان مواد اولیه ای که سینی کابل اصلی ساخته میشود یعنی دقیقا با همان کیفیت وهمان ضخامت تولید شوند.

به جهت جلوگیری ازایجاد خسارت و صدمه به کابل ها و سایر تجهیزات و همچنین برای کابل کشی آسان تر سطح داخلی سینی کابل باید صاف و عاری از هر گونه پلیسه باشد.

سینی کابل توسط دستگاه CNC پانچ می شود. خم کاری کلیه سینی ها و نردبان های کابل  توسط دستگاه خم اتوماتیک انجام می شود برای سفارش سینی کابل و اتصالات آن می بایست به حجم بار موجود و میزان ظرفیت سینی کابل به عرض، ارتفاع، طول و ضخامت توجه کرد چرا که سینی کابل ها باید طوری ساخته شوند که ظرفیت تحمل بار موجود را داشته باشند.

ابعاد سینی کابل

 • ضخامت سینی کابل بین ٠.٨ تا ٢ mm
 • عرض سینی کابل : از ۵۰mm تا ۱۱۰۰mm
 • طول سینی کابل : ۲ تا ۳ m
 • ورق مصرفی : ورق فولادی ST37
 • نوع روکش : گالوانیزه فابریک و گرم با قابل ارائه با رنگ کوره ای و استاتیک مدل چرمی و ساده

 سینی کابل و مزایای آن

سینی کابل یکی از تجهیزاتی است که امروزه نسل جدیدی از تاسیسات برقی ساختمان ها را به وجود آورده است. یکی از بزرگترین مشکلاتی که در تاسیسات لوله کشی وجود دارد، عدم دسترسی مستقیم به سیم ها و کابل ها است.

به این ترتیب در حین تعمیرات، لازم است هزینه زیادی را برای تعمیرات آن بخش از لوله کشی انجام شود. همچنین طراحی این وسیله به گونه ای است که با ایجاد حفره های پی ریز جریان هوا را به اطراف سیم ها و کابل ها فرستاده و به این ترتیب مانع از داغ شدن کابل ها می شود.

از دیگر مزایای استفاده از این سیستم سیم کشی، می توان به ارزانی آن اشاره کرد. استفاده از این سیستم کابل کشی و سیم کشی باعث می شود تا ۶۰ درصد در هزینه های ناشی از اجرای تاسیسات برقی صرفه جویی می شود.

همانگونه که گفته شد دسترسی به این سیستم تاسیسات ساختمانی بسیار آسان است و در عرض چند ساعت می توان تغییراتی را در این سیستم برق کشی ایجاد کرد. از دیگر مزایای استفاده از این سیستم می توان به ایمنی بالای آن اشاره کرد.

این تجهیزات از آهن گالوانیزه شده ساخته شده اند و در برابر رطوبت از خود مقاومت بالایی نشان می دهند. همچنین به دلیل وجود حفره ها باعث گردش هوا در اطراف سیم ها و کابل ها شده و به این ترتیب عمل تهویه سیم ها و کابل ها به خوبی انجام خواهد پذیرفت.

سینی کابل کاسپین پایپ

سینی کابل

متعلقات سینی کابل

برای آن که کابل ها از روی این تاسیسات در مسیرهای مختلف حرکت کنند و از طریق گلند کابل آرموردار و یا گلند کابل برنجی به تابلو برق متصل شوند، باید از متعلقات دیگری استفاده کنند تا به این ترتیب مسیر حرکت مورد نظر خود را تعیین نمایند.

برای این کار متعلقاتی مانند زانویی، لدر، سه راهی، چهارراهی، ساپورت، درب، رابط و پیچ و مهره و واشر نیاز دارد تا به این ترتیب مسیر مورد نظر توسط این سیستم تعیین می گردد.

انواع سینی کابل در یک دسته بندی کلی

این سیستم دارای انواع مختلفی است و میتوان به صورت گالوانیزه فابریک، رنگی پودری استاتیک و آبکاری گرم اشاره کرد. سیستمی که با استفاده از گالوانیزه گرم تولید شده در مکان های سرپوشیده، سوله ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار میگیرد. سیستم رنگی پودری استاتیک در محیط های رو باز استفاده می شود چرا که این سیستم در برابر اشعه خورشید و رطوبت از خود مقاومت بالایی نشان می دهد‌.

سیستم آبکاری گرم نیز با توجه به نوع فرایند گالوانیزاسیون، در برابر رطوبت و موادی با ماهیت اسیدی از خود مقاومت بسیار بالایی نشان داده و از این سیستم بیشتر در محیط های اسیدی استفاده می گردد.

سینی کابل کاسپین پایپ

سینی کابل

سینی کابل بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی سینی کابل برق  ، از پوشش گالوانیزه گرم استفاده می شود . سینی کابل برق گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از  گالوانیزه گرم طبق استاندارد انجام می گردد . و داخل سینی گالوانیزه صاف و سیقلی می باشد.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى سینی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

انواع سینی کابل کاسپین پایپ

 • سینی کابل گالوانیزه گرم
 • سینی کابل گالوانیزه سرد
 • سینی کابل رنگی
 • سینی کابل استیل
 • سینی کابل مفتولی
 • سینی کابل pvc
 • سینی کابل ۴ خم
 • سینی کابل ۶ خم
 • سینی کابل پلاستیکی

قیمت سینی-کابل کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش سینی کابل برق گالوانیزه گرم ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط

سینی گالوانیزه گرم

سینی گالوانیزه گرم Hot Galvanized tray سینی گالوانیزه گرم از جمله تجهیزات پر مصرف در سیستم های کابل کشی می باشد که پروسه تولید آن از ورق گالوانیزه گرم می…

سینی کابل گالوانیزه فابریک

سینی کابل گالوانیزه برق فابریک Fabric Galvanized cable tray سینی کابل گالوانیزه برق فابریک از جمله تجهیزات پر مصرف در سیستم های کابل کشی می باشد که پروسه تولید آن…

سینی کابل گالوانیزه

سینی کابل گالوانیزه Galvanized cable tray سینی کابل گالوانیزه از جمله تجهیزات پر مصرف در سیستم های کابل کشی می باشد که پروسه تولید آن از ورق گالوانیزه گرم می…

سینی کابل گالوانیزه گرم

سینی کابل گالوانیزه گرم Hot Galvanized cable tray سینی کابل گالوانیزه گرم از جمله تجهیزات پر مصرف در سیستم های کابل کشی می باشد که پروسه تولید آن از ورق…

سینی کابل گالوانیزه برق

سینی کابل گالوانیزه برق Electrical Galvanized cable tray سینی کابل گالوانیزه برق از جمله تجهیزات پر مصرف در سیستم های کابل کشی می باشد که پروسه تولید آن از ورق…