لوله فولادی در تهران

فروش لوله فولادی در تهران

فروش لوله فولادی در تهران

فروش لوله فولادی در تهران به سبب تقاضای بالا پیوسته در حال افزایش است. از لوله فولادی به سبب جابجایی و نقل و انتقال سیال استفاده می شود. این لوله ها در برابر فشار، ضربه و درجه حرارت های بالا مقاوم بوده و آسیبی به سیال عبوری نخواهند رساند. برای بررسی بهتر انواع لوله فولادی بهتر است ابتدا با مفهوم لوله آشنا شویم.

لوله چیست؟

به طور کلی لوله به استوانه هایی توخالی با سطح مقطع دایره ای اطلاق می شود. که وظیفه آن انتقال سیال از محلی به محل دیگر است. خواه سیال گاز و یا مایع باشد. لوله های تولیدی از جنس های مختلفی مانند، فولاد، گالوانیزه، پنج لایه و … است. اما فروش لوله فولادی در دهه اخیر از سایر لوله ها بالاتر بوده است.

لوله فولادی در تهران

لوله فولادی در تهران

فروش انواع لوله فولادی در تهران

لوله هایی که امروزه در تهران خواهان و طرفداران بسیار زیادی دارند، می توان به لوله های درزدار و لوله های بدون درز اشاره کرد. برای تولید لوله های بدون درز از یک کلاف تو پر فولادی استفاده می شود.

لوله فولادی تو پر از طریق سمبه و یا عبور هوا از درون آن به یک لوله توخالی بدل شده و از طریق عملیات نورد مقاوم سازی بر روی آن انجام می شود. از لوله های بدون درز در صنایع پتروشیمی، نفت، دیگ بخار، صنایع قدرت و شیمیایی و بسیاری از موارد دیگر استفاده می شود.

برای تولید لوله های درزدار، ابتدا یک ورق فولادی با ضخامت دلخواه انتخاب می شود. سپس بر اساس سایز لوله های برش خورده و از غلطک ها به جهت رول کردن عبور می کند. سپس دو قسمت باز را از طریق جوشکاری به یکدیگر متصل کرده و سپس از عملیات نورد روی لوله فولادی مورد نظر به جهت مقاوم سازی استفاده می شود.

از لوله های و یا جوشی برای انتقال سیالات نیز استفاده می شود اما از این لوله ها بیشتر در انتقال سیالات کم فشار استفاده می شود. خرید و فروش لوله فولادی در تهران به دلیل کاربرد بسیار گسترده و متنوع آن بسیار زیاد است. اما در هنگام خرید کیفیت را چاشنی خرید خود قرار دهید تا دچار هزینه های ناشی از خسارات نشوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.