انواع-لوله-های-برق

فروش لوله های برق

فروش لوله های برق

لوله های برق کاسپین پایپ به عنوان یک پوشش محافظ جهت جلوگیری از صدمه دیدن سیم یا عایق آن و محافظت از عوامل خارجی استفاده می شود ، از لوله های فولادی برق معمولا در ساختمان های مسکونی، تجاری، صنعتی، بیمارستانها، ساختمانهای اداری، فروشگاههاء تاسیسات زیر زمینی ، پالایشگاهها، سکوهای نفتی و نیروگاهها و … استفاده می شود.

انواع لوله های برق به شرح زیر تقسیم بندی می شود :

  • لوله فولادی گالوانیزه گرم
  • لوله فولادی گالوانیزه سرد
  • لوله فولادی برق مشکی
  • لوله فلکسیبل با خرطومی
  • لوله برق پلیکا و پی وی سی
  • لوله مانیسمان (بدون درز)
  • لوله سیاه درزدار و لوله اسپیرال

این لوله ها با استاندارد pg از سایزهای pg11 تا pg48 با ضخامت یک میل به بالا و در سیستم ایزومتریک و یا اینچی از سایز ۱/۲ اینچ الی ۵۶ اینچ و با ضخامت دو میل به بالا تولید و به بازار عرضه میشود.

لوله فولادی برق گالوانیزه گرم (Hot Deep Galvanized) :

لوله برق گالوانیزه گرم به نوعی اطلاق می شود که هم داخل و هم خارج لوله گالوانیزه شود و با فشار شدید بخار آب و پرس های مخصوص داخل لوله از براده و ناخالصی و گرته روی ، پاک شده و داخل لوله صاف و صیقلی می گردد و در خاتمه پس از عبور از مرحله کنترل کیفیت ، آماده حدیده شدن می گردد .

عموما به لوله های گالوانیزه گرم ، لوله های روکار هم گفته می شود و برای مکانهایی که در تماس با رطوبت بالا بوده و محل هایی که احتمال زنگ زدگی بیشتری دارد بکار می رود.

لوله های برق کاسپین پایپ

انواع-لوله-های-برق-کاسپین-پایپ

لوله فولادی برق گالوانیزه سرد (Electro Galvanized) :

در این روش فقط سطح خارجی لوله گالوانیزه می شود و امکان زنگ زدگی سطح داخل لوله وجود دارد ، به لوله های گالوانیزه سرد لوله های توکارهم گفته می شود و بیشتر مناسب استفاده در فضاهایی است که در مجاورت رطوبت بالا قرار ندارند.

لوله فولادی برق مشکی (Black Conduit) :

لوله ها در این روش با رنگ پودری الکترواستاتیک رنگ آمیزی شده و بعد از پخت رنگ و تثبیت آن لوله، آماده کار می شود. معمولا این لوله ها در مکانهایی که نفوذ عوامل زنگ زدگی و خوردگی شدید است و یا در ارتباط مستقیم با زمین می باشد مورد استفاده قرار نمی گیرد.

لوله پلیکا (Pvc Conduit) :

لوله های پلیکا برق به جهت نسوز بودن و مقاومت بالا در برابر حرارت پوشش مناسبی جهت حفاظت خطوط برق میباشد. این لوله ها در سایزهای ۱۱ pg الي pg48 و یا از ۲۰mm تا ۶۳mm بیشتر مصرف میشود.

لوله های خرطومی یا فلکسیبل (Flexible Conduit) :

لوله های خرطومی فلکسیبل ساده و با روکش pvc از ورق فولادی گالوانیزه با انعطاف پذیری بیشتر، مقاوم بودن و طول عمر بالا قابل استفاده در محیط های پر گرد و غبار و یا مرطوب تولید میشود همچنین در سیستم های روشنایی و تاسیسات الکتریکی با اتصال بین ماشین آلات و تجهیزات صنعتی کاربرد داشته و در سایزهای pg11 الى pg48 یا ۲۰mm تا ۶۳mm به صورت رول های ۲۵ متری و ۵۰ متری عرضه میشود .

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله های برق کاسپین پایپ ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.