لوله برق سه ستاره سمنان

لوله برق سه ستاره سمنان

لوله برق سه ستاره سمنان

Pipe 3 star Semnan

لوله برق سه ستاره سمنان که متریال پلیمری تولید می گردد از جمله لوله های برق مورد استفاده در لوله های کشی های داخلی در ساختمان بوده که موارد استفاده آن در داخل سقف های کاذب و زیر گچی می باشد. در پروژه های عمرانی ساختمانی استفاده می شود.

لوله برق سه ستاره سمنان با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد.

جهت سهولت در حمل و همچنین استفاده در خطوط مختلف لوله کشی های صنعتی بصورت شاخه های ۶ متری تولید و بسته بندی می گردد.

در اندازه های ۱۳٫۵ و ۱۶ و ۲۱ قابل تولید و ارائه می باشد.

مزایای استفاده از لوله برق سه ستاره سمنان :

  • مقاومت در برابر خوردگی و رطوبت
  • مقاومت در برابر حرارت
  • انعطاف پذیری
  • وزن سبک و استحکام بالا

دلیل استفاده از لوله برق سه ستاره سمنان

لوله برق سه ستاره سمنان، یکی از انواع محصولات و تجهیزات ساختمانی است که به عنوان محافظ کابل های تلفن، برق و سایر سیم ها در ابعاد و اندازه های مختلف، به کار گرفته می شود. در گذشته که از لوله ها، مشکلاتی از قبیل، تماس ناخواسته دست انسان برای سیم های برق، ناتوانی در تعویض و تعمیر سیم های کهنه و پوسیده، اتصال به دیوار ساختمان و برق دار کردن قسمت های فلزی، پایین آمدن ولتاژ و همچنین افزایش احتمال آتش سوزی وجود داشت.

به همین دلیل به مرور زمان برای افزایش ایمنی و همچنین تعویض و تعمیر سیم ها و کابل های فرسوده از لوله ها استفاده شد.

لوله برق سه ستاره سمنان

لوله برق سه ستاره سمنان

مشخصات فنی لوله برق سه ستاره سمنان

لوله و اتصالات تولید شده توسط شرکت سمنان، تمامی استانداردهای لازم طراحی و ساخت را رعایت کرده و بهترین محصول را به فروش می رساند. پر فروش ترین محصول توسط این شرکت، لوله برق پی وی سی است. این لوله به عنوان یک عایق بسیار مناسب می تواند از سیم ها و کابل های برق در برابر آتش سوزی مقاومت کند.

همانطور که می دانید جنس لوله های پی وی سی، پلی وینیل کلراید است. این ماده دارای مدول یانگ بالاست و در برابر تنش های کششی مقاومت بالایی نشان می دهد. همچنین به کار گیری این مواد در لوله های برق باعث افزایش انعطاف پذیری لوله های برق شده به نحوی که به راحتی و تنها با استفاده از یک فنر می توان این لوله ها را خم کرد.

لوله برق تولید شده توسط این شرکت وزن های مختلفی داشته و متناسب با وزن و ضخامت خود در برابر بارهای خارجی از خود مقاومت نشان می دهد.

کاربرد لوله برق سه ستاره برق سمنان

به طور کلی لوله برق به عنوان یک محافظ در اطراف سیم ها و کابل ها قرار داشته و از آن ها در برابر عوامل خارجی از قبیل ضربه، آتش سوزی و غیره محافظت می کند. لوله های برق سه ستاره سمنان را می توان توسط بست ها و ساپورت ها در زیر سقف استفاده کرد و یا اینکه به صورت کف خواب، در کف ساختمان ها از آن ها استفاده نمود.

در هر صورت لوله برق سمنان به دلیل کیفیت بالای ساخت و متریال به کار رفته در آن به راحتی قابل اجرا بوده و باعث افزایش سرعت روند اجرای تاسیسات برقی می شود. از این لوله می توان در تاسیسات برقی هتل ها، منازل مسکونی، مراکز تجاری، صنایع و کارخانجات و بسیاری از مراکز دیگر استفاده کرد.

لوله برق سه ستاره سمنان

لوله-برق-سه-ستاره-سمنان

انواع لوله برق سه ستاره سمنان

  • لوله برق سایز ۱۳٫۵ وزن ۹۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۳٫۵ وزن ۱۰۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۶ وزن ۱۰۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۶ وزن ۱۲۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۲۱ وزن ۱۵۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۲۱ وزن ۱۹۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله برق سه ستاره سمنان ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

تلفن : ۴۱۸۰۵-۰۲۱