لوله فولادی برق مشکی , لوله فولادی سیاه برق , لوله فولادی مشکی

لوله برق فولادی مشکی

لوله برق فولادی مشکی

لوله برق فولادی مشکی کاسپین پایپ که به روش تولید از ورق فولادی انجام می شود . یکی از لوله های پر مصرف و مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های داخلی و زیر اندود گچ استفاده می شود. . موارد استفاده لوله برق فولادی مشکی  عبور کابل های برق و شبکه و سیستم های امنیتی و نصب در محیط های داخلی  و زیر گچی می باشد. لوله بر اساس استاندارد ISO و BS تولید می گردد.

استحکام و مقاومت بالای لوله برق فولادی مشکی تا حدود زیادی به نوع آلیاژ فولادی و همچنین چگونگی فرآیند تولید آن بستگی خواهد داشت. همین موضوع نیز باعث شده تا انواع لوله برق فولادی مشکی موجود در بازار از نظر کیفیت و قیمت با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند.

لوله های فولادی تولید شده توسط شرکت کاسپین پایپ از بهترین آلیاژ فولادی و همچنین توسط تجهیزات و ماشین آلات فوق پیشرفته تولید شده و از کیفیت بسیار عالی برخوردار می باشند. مقاومت و استحکام انواع لوله های برقی کاسپین پایپ نسبت به محصولات بسیاری از برند های داخلی و خارجی بالاتر بوده و می توان گفت بهترین کیفیت این محصول در بازار می باشد. این لوله ها از معتبرترین استاندارد های روز دنیا برخوردار بوده و حتی صادرات آن ها نیز به کشور های مختلف در حال انجام است.

مزایای لوله برق فولادی مشکی

  • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه (لوله های فولادی گرم و سرد  )
  • اتصالات آسان و در دسترس ( بوشن فولادی مشکی و ….. )
  • طول مناسب ۳ متری جهت حمل و نقل آسان و نصب راحت

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی لوله هاى برق  ، از پوشش رنگ اپوکسی مشکی بر روی ورق فولادی استفاده می شود . لوله های برق فولادی مشکی کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از ورق فولادی و لوله طبق استاندارد تولید می گردد . و انتهاى لوله هاى فولادی دنده شده و با درپوش پلاستیکى رنگى که به منظور حفاظت از سطوح دنده ها و شناسایى آن نصب می شوند پوشش می شوند.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

لوله برق فولادی مشکی

لوله برق فولادی مشکی

سایز لوله برق فولادی مشکی

  • لوله PG13.5
  • لوله PG16
  • لوله PG21
  • لوله PG29
  • لوله PG36
  • لوله PG42
  • لوله PG48

کاربرد لوله برق فولادی مشکی

از لوله درز دار جهت انتقال مایعات و تولیدات پروفیل های قوطی ، ساختن مصنوعات و سازه فلزی استفاده می شود . برای زمینه های متنوع صنایع مانند گاز ، ساختن مخازن تحت فشار بالا در تاسیسات پالایشگاه ، نیروگاه ها و … از لوله های بی درز استفاده می شود .

همواره انواع لوله برق فولادی مشکی نظیر لوله های درزدار و بدون درز به قدری مستحکم و مقاوم هستند که امکان استفاده از آن ها در پروژه های عمرانی بسیار بزرگ و مهم نیز وجود دارد. در بسیاری از پروژه های ساختمانی عظیم امروزه شاهده استفاده از انواع لوله های برق فولادی سیاه هستیم که در سایز های مختلف مورد استفاده قرار گرفته اند.

نصب این لوله ها بسیار آسان بوده و از طول عمر بسیاری بالایی در محیط های درونی ساختمان و به خصوص زیر گچ برخوردار هستند. هر ساله شاهد افزایش تولید این لوله های برق در کشور هستیم و دلیل آن نیز افزایش تقاضا برای آن در بازار داخل و خارج می باشد. در سازمان های بزرگ جهت ایجاد شبکه های کامپیوتری همواره از این لوله های فولادی سیاه جهت انتقال کابل ها استفاده می کنند.

لوله های درزدار فولادی (WELDED STEEL PIPE) یا به اصطلاح لوله سیاه در واقع به لوله هایی اتلاق می شود که در نیتجه فرم دهی و جوش دادن ورق های فولادی با ضخامت ها و جنس های مختلف تولید می شوند . خوشبختانه تعداد کارخانه های داخلی فعال در زمینه تولید انواع لوله سیاه فولادی و آهنی درز دار قابل ملاحظه بوده و بخش عمده مورد نیاز کشور از این نوع لوله ها توسط کارخانه های داخلی تامین می گردد .

لوله های درز دار بسته مورد استفاده، قطر و ضخامت، روش تولید و نوع جوش به خصوص تنوع قابل ملاحظه ای دارند که معمول ترین و پر مصرف ترین آنها لوله درز مستقیم جوش الکتریکی ERW ، درز مستقیم جوش ماهیچه ای LSAW و لوله های با درز جوش اسپیرال SPIRALLY WELDED می باشند

لوله-برق-فولادی-مشکی

فروش لوله برق فولادی مشکی

براساس آخرین آمار ها می توان گفت انواع لوله برق فولادی مشکی به عنوان پرفروش ترین انواع لوله های برق در جهان شناخته می شود و شرکت های زیادی نیز در زمینه تولید و فروش این لوله ها فعالیت دارند.

شرکت کاسپین پایپ یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان این محصول در جهان شناخته شده و محصولاتی بسیار مرغوب و باکیفیت را برای صنایع مختلف طراحی و تولید می کند. این شرکت در حال حاضر با بسیاری از شرکت های خارجی نیز قرارداد همکاری داشته و تامین کننده لوله های برق مورد نیاز آن ها نیز می باشد. ارائه شرایط فروش عالی و قیمت های کاملا رقابتی از جمله مهم ترین عوامل جذب مشتریان توسط شرکت کاسپین پایپ بوده است.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله برق فولادی مشکی ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط