لیست قیمت لوله برق سمنان - لیست قیمت لوله برق پی وی سی - تولید کننده لوله برق pvc - لوله برق pvc - نصب لوله PVC برق - لوله برق pvc , لوله برق پی وی سی , لوله برق پلی آمید

لوله برق پلی آمید

لوله برق  پلی آمید

Pipe poly amid

لوله برق پلی آمید که متریال پلیمری تولید می گردد از جمله لوله های برق مورد استفاده در لوله های کشی های داخلی در ساختمان بوده که موارد استفاده آن در داخل سقف های کاذب و زیر گچی می باشد. در پروژه های عمرانی ساختمانی استفاده می شود.

لوله برق پلی آمید با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد.

جهت سهولت در حمل و همچنین استفاده در خطوط مختلف لوله کشی های صنعتی بصورت شاخه های ۶ متری تولید و بسته بندی می گردد.

در اندازه های ۱۳٫۵ و ۱۶ و ۲۱ قابل تولید و ارائه می باشد.

مزایای استفاده از لوله برق پلی آمید :

  • مقاومت در برابر خوردگی و رطوبت
  • مقاومت در برابر حرارت
  • انعطاف پذیری
  • وزن سبک و استحکام بالا

 لوله برق پلی آمید چیست؟

لوله برق پلی آمید، یکی از محصولاتی است که امروزه در صنایع ساختمان سازی به وفور از آن استفاده می شود. این لوله که تحت عنوان لوله برق پلیکا نیز شناخته می شود به دلیل متریال به کار رفته در آن، در برابر ضربات و فشارهای خارجی مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.

وجود وزن بسیار پایین، تجهیزات و اتصالات جانبی این محصولات باعث شده تا این لوله ها به سادگی قابل استفاده باشند و به روند لوله کشی و برق کشی ساختمان ها را سرعت ببخشند.

لوله برق پلی آمید

لوله برق پلی آمید کاسپین پایپ

انواع ماده پلی آمید

به طور کلی پلی آمید ها به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند. دسته اول پلی آمید هایی که ماده سازه آن ها دی آمین ها هستند و دسته دوم پلی آمید هایی که ماده سازنده آن ها دی آین و اکسید دی کربن است.

این دو ماده در خانواده پلیمر ها قرار دارند اما از لحاظ تعداد اتم و ویژگی های ساختاری تفاوت هایی دارند. دسته اول در برابر تنش های کششی از خود مقاومت زیادی نشان می دهد و دسته دوم با توجه به تعداد اتم کربن، انعطاف پذیری بیشتری از خود بروز می دهد.

لازم به ذکر است که برای تولید لوله برق پلی آمید از هر دو دسته استفاده می شود. اما برای استفاده از این لوله ها شرایطی حکم فرما است. از آنجایی که پلی آمید در برابر حرارت مقاومت ندارد، سریعا مشتعل می شود. بنابراین برای استفاده از این نوع از لوله ها دمای کاری در نظر گرفته شده است که این دما در بازه منفی ۳۰ تا ۷۰ درجه سانتیگراد قرار دارد.

ویژگی های لوله برق پلی آمید

تاکنون با ویژگی های مواد پلی آمید از قبیل استحکام، انعطاف پذیری و دمای کارکرد آشنا شدیم. حال باید ببینم که این ویژگی ها در لوله برق پلیکا به چه صورتی بروز خواهد کرد.

به طور کلی لوله های برق موجود در بازار به دو صورت شاخه ای و کلافی در بازار عرضه می شوند و ویژگی های منحصر به فردی از خود بروز می دهند. در صورتی که لوله برق از مواد پلی آمید به عنوان ماده سازنده استفاده کرده باشد، در برابر تنش های خستگی زا از قبیل، خم کردن های پی در پی و همچنین سایش مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می دهد و دیرتر ترک بر می دارد.

لوله های تولید شده با این مواد بسیار منعطف و سبک هستند و به این ترتیب می توانند به روند اجرای تاسیسات برقی را سرعت بیشتری ببخشند. لوله برق هایی با این ترکیبات، در برابر خوردگی از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهند و بنابراین می توان با آسودگی خاطر از آن ها در محیط های مرطوب استفاده کرد.

لوله برق پلی آمید

لوله-برق-پلی-آمید

انواع لوله برق پلی آمید

  • لوله برق سایز ۱۳٫۵ وزن ۹۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۳٫۵ وزن ۱۰۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۶ وزن ۱۰۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۶ وزن ۱۲۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۲۱ وزن ۱۵۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۲۱ وزن ۱۹۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله برق پلی آمید ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

تلفن : ۴۱۸۰۵-۰۲۱