لیست قیمت لوله برق سمنان - لیست قیمت لوله برق پی وی سی - تولید کننده لوله برق pvc - لوله برق pvc - نصب لوله PVC برق - لوله برق pvc , لوله برق پی وی سی , لوله برق پلی آمید

لوله برق پی وی سی

لوله برق  پی وی سی

Pvc pipe

لوله برق پی وی سی که متریال پلیمری تولید می گردد از جمله لوله های برق مورد استفاده در لوله های کشی های داخلی در ساختمان بوده که موارد استفاده آن در داخل سقف های کاذب و زیر گچی می باشد. در پروژه های عمرانی ساختمانی استفاده می شود.

لوله برق پی وی سی با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد.

جهت سهولت در حمل و همچنین استفاده در خطوط مختلف لوله کشی های صنعتی بصورت شاخه های ۶ متری تولید و بسته بندی می گردد.

در اندازه های ۱۳٫۵ و ۱۶ و ۲۱ قابل تولید و ارائه می باشد.

مزایای استفاده از لوله برق پی وی سی :

  • مقاومت در برابر خوردگی و رطوبت
  • مقاومت در برابر حرارت
  • انعطاف پذیری
  • وزن سبک و استحکام بالا

تفاوت لوله برق پی وی سی و لوله برق فلزی

لوله برق پی وی سی، به دلیل آنکه راحت تر از لوله برق فلزی، بریده می شود و کار با آن ساده تر است، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله ها به سادگی و تنها از طریق چسب و یا عملیات حرارتی به اتصالات خود متصل می شوند.

این در حالی است که در لوله های فلزی، ابتدا باید لوله ها رزوه کاری شوند و بعد به اتصالات خود متصل شوند‌ که این امر متحمل صرف زمان و هزینه بیشتر خواهد بود. مضاف بر آن لوله های فلزی در برابر خوردگی، سایش و حرارت مقاومت چندانی ندارند اما لوله های پی وی سی به عنوان یک محافظ بسیار مناسب برای عبور کابل ها و سیم های برق، می تواند در برابر بدترین شرایط محیطی از خود مقاومت بسیار بالایی نشان دهد.

لوله برق پی وی سی

لوله برق pvc - لوله برق ساختمان

لوله برق پی وی سی و دسته بندی های آن

به طور کلی، لوله های پی وی سی به دو دسته کلی لوله برق خم سرد و لوله برق خم گرم تقسیم بندی می شوند‌. لوله های برقی خم سرد، بدون نیاز به وجود عملیات حرارتی و تنها با استفاده از یک فنر، انحنا داده می شوند و به این ترتیب مجری تاسیسات برقی به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن می تواند به اجرای لوله کشی ساختمان بپردازد.

به طور کلی لوله های برقی خم سرد، در برابر درجه حرارت های بالا از خود مقاومت نشان می دهند و در برابر آفتاب دچار تغییر شکل نمی شوند. از دیگر خصوصیات لوله های برق خم سرد می توان به اشتعال ناپذیری، مقاومت کششی بالا، انعطاف پذیری، مقاومت در برابر سایش و خراش، وزن کم و در نهایت مقاومت در برابر خوردگی اشاره کرد.

در مقابل لوله های برق با خم گرم قرار دارند. برای آن که این لوله ها را بتوان خم کرد باید از فنر های مخصوص و ایجاد حرارت استفاده کرد. این لوله ها برای پوشش خطوط برق، آبیاری کشاورزی و بسیاری از امور دیگر قابل استفاده هستند.

تفاوت لوله برق پی وی سی و لوله برق یو پی وی سی

لوله برق یو پی وی سی حاوی فتالات است. این ماده باعث می شود تا مقاومت لوله در برابر رطوبت افزایش پیدا کند. همچنین لوله های برق یو پی وی سی به دلیل آنکه در ابعاد و اندازه های بزرگ تولید می شوند، می توان در فضاهای باز و به صورت روکار از آن استفاده کرد.

این در حالی است که از لوله های پی وی سی به دلیل نرم بودن، بیشتر در فضا های داخلی استفاده می شود. ماده تشکیل دهنده این لوله ها باعث شده تا لوله های یو پی وی سی نسبت به لوله های پی وی سی سخت تر شوند.

بنابراین می توان گفت لوله های یو پی وی سی از انعطاف کمتری نسبت به لوله های پی وی سی برخوردار هستند اما در برابر بارهای کششی و نیروهای خارجی مقاومتی به مراتب بیشتر از لوله های پی وی سی دارند.

لوله برق پی وی سی

لوله-برق-پی-وی-سی

انواع لوله برق پی وی سی

  • لوله برق سایز ۱۳٫۵ وزن ۹۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۳٫۵ وزن ۱۰۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۶ وزن ۱۰۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۱۶ وزن ۱۲۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۲۱ وزن ۱۵۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

  • لوله برق سایز ۲۱ وزن ۱۹۰۰ گرمی شاخه ۶ متری

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله برق پی وی سی ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.