لوله گالوانیزه ساوه

لوله برق گالوانیزه

لوله برق گالوانیزه

لوله برق گالوانیزه کاسپین پایپ که به روش تولید از ورق گالوانیزه انجام می شود . یکی از لوله های پر مصرف و مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های بیرونی و باز می باشد. موارد استفاده لوله برق گالوانیزه عبور کابل های برق و شبکه و سیستم های امنیتی و نصب در محیط های بیرونی می باشد.

لوله بر اساس استاندارد BS 40430  تولید می گردد.

 کاربرد لوله گالوانیزه

لوله برق گالوانیزه یکی از انواع تجهیزاتی بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی است. همانطور ‌که می دانید سیم ها و کابل هایی که در تاسیسات برقی صنایع و ساختمان ها بخش های مختلفی را به یکدیگر متصل می کنند، در برابر عوامل خارجی از قبیل فشار های خارجی، ضربه و بسیاری از عوامل دیگر، آسیب پذیر هستند به علاوه آسیب دیدن روکش این دسته از تجهیزات ممکن است باعث بروز حوادث جبران ناپذیر گردد.

به همین دلیل برای استفاده از آن ها باید سیم ها و کابل ها را در یک لوله که نقش محافظ آن ها را ایفا می کند، قرارداد. به طور کلی در صورتی که احتمال برخورد بارهای خارجی با سیم ها و کابل ها زیاد باشد و عمدتا این تجهیزات در مکان های روباز به کار گرفته شده باشند، از لوله برق گالوانیزه به عنوان محافظ آن ها استفاده می شود. چرا که این لوله ها در برابر رطوبت مقاومت بسیار بالایی از خود نشان داده و همچنین استحکام بسیار بالایی دارند.

مزایای لوله گالوانیزه کاسپین پایپ

  • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه (لوله های برق استنلس استیل )
  • اتصالات آسان و در دسترس ( بوشن گالوانیزه  و ….. )
  • طول مناسب ۳ متری جهت حمل و نقل آسان و نصب راحت

به منظور جلوگیرى از خوردگى لوله هاى برق ، از ورق گالوانیزه   استفاده می شود . لوله های برق گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از ورق گالوانیزه  و تولید لوله طبق استاندارد انجام می گردد . و انتهاى لوله هاى گالوانیزه دنده شده و با درپوش پلاستیکى رنگى که به منظور حفاظت از سطوح دنده ها و شناسایى آن نصب می شوند پوشش می شوند.

مشخصات محصول تولیدى لوله برق گالوانیزه کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

لوله برق گالوانیزه

لوله-گالوانیزه-ساوه-کاسپین

انواع لوله برق گالوانیزه

لوله گالوانیزه گرم

لوله گالوانیزه گرم عمدتا به واسطه نفوذ بیشتر فلز روی در لوله فولادی، از طول عمر بیشتری برخوردار است. به طور کلی در ساخت لوله فولادی گرم از یک حوضچه فلز روی مذاب استفاده می شود. سپس لوله یا ورق مورد نظر را درون حوضچه فرو برده و در دمای ۴۵۰ درجه سانتیگراد، عمل آبکاری لوله گالوانیزه انجام می پذیرد. لوله هایی که به این روش تولید می شوند، بیشترین کاربرد را داشته و بین ۲۵ تا ۳۰ سال عمر خواهند کرد.

لوله گالوانیزه سرد

از دیگر روش هایی که لوله فولادی را نسبت به رطوبت مقاوم تر می کنند، روش گالوانیزاسیون سرد است. در این روش محلولی از فلز روی فراهم شده و از طریق پاشش به سطح لوله های فولادی اسپری می شود. با این کار پیوند اتم های آهن شکسته شده و اتم های فلز روی جایگزین ان ها می شوند. این فرآیند تولید که در دمای پایین انجام می پذیرد، باعث افزایش مقاومت فلز روی در برابر رطوبت می شود. اما به دلیل آنکه نفوذ فلز روی در فولاد بسیار کمتر از روش گالوانیزاسیون گرم است و به این ترتیب طول عمر لوله های تولید شده به روش آبکاری سرد کمتر از لوله های تولید شده به روش آبکاری گرم خواهد بود.

انواع اتصالات لوله برق گالوانیزه

همانطور که میدانید سیم ها و کابل هایی که در تاسیسات برقی مورد استفاده قرار می گیرند، همواره در یک مسیر مستقیم قرار ندارند و ممکن است که در مسیرهای پر پیچ و خم نصب گردند. به همین دلیل لوله هایی که به عنوان محافظ سیم ها و کابل ها مورد استفاده قرار می گیرند، باید از انعطاف بالایی برخوردار باشند تا به عنوان محافظ سیم ها و کابل ها تمام محیط را تحت پوشش قرار دهند. برای افزایش انعطاف لوله های فولادی گالوانیزه شده، عمدتا از اتصالات استفاده می گردد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سه راهی ها
  • زانویی های ۹۰ درجه و ۴۵ درجه
  • براس بوشن
  • بوشن
  • درپوش پلاستیکی و آلومینیومی
  • بست
  • تبدیل لوله های فولادی

لوله برق گالوانیزه

تولید کننده لوله گالوانیزه برق

به منظور جلوگیرى از خوردگى لوله هاى برق، از ورق گالوانیزه استفاده می شود. لوله های برق گالوانیزه کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از ورق گالوانیزه و تولید لوله طبق استاندارد انجام می گردد . و انتهاى لوله هاى گالوانیزه دنده شده و با درپوش پلاستیکى رنگى که به منظور حفاظت از سطوح دنده ها و شناسایى آن نصب می شوند پوشش می شوند.

مشخصات محصول تولیدى لوله برق گالوانیزه کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

فروش ویژه لوله برق گالوانیزه کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله برق گالوانیزه ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.