خمکاری-لوله - لوله خم کن لوله فولادی

لوله خم کن لوله فولادی

لوله خم کن لوله فولادی (دستی و هیدرولیکی)

برای خم کردن لوله های فولادی ، از لوله خم کن استفاده می شود . لوله خم کن در دو نوع دستی و هدیرولیک ساخته می شود.
لوله خم کن ها از دو نوو اصلی ثابت و متحرک تشکیل شده اند که یکی از اجزای ان نیم استوانه ای شیار دار و متناسب با قطر خارجی لوله ی مورد نظر است که این جزو شاپلون نامیده می شود و با توجه به نوع دستگاه ، می تواند ثابت یا متحرک باشد.

شابون ها با توجه به قطر لوله برق روی خم کن نصب میشود و به کمک انها خم لازم روی لوله برق ایجاد میشود.

لوله خم کن هیدرولیکی

لوله-خم-کن-هیدرولیکی

در خم کن های هیدرولیک نیروی لازم جهت خم کردن لوله ها به کمک سیستم هیدرولیکی نصب شده روی دستگاه حاصل شده و از صرف انرژی زیاد و خستگی کارگر جلوگیری به عمل می اید.

آچار لوله گیر

آچار-لوله-گیر

آچار لوله گیر : برای باز و بسته کردن لوله های برق، از آچار لوله گیر استفاده می کنند. این آچار از دو فک ثابت و متحرک تشکیل شده که فک ثابت به دسته و فک متحرک روی مهره تنظیم متصل به دسته نصب می شود. برای ایجاد اصطحکاک لازم بین آچار و لوله ، فک ها را به صورت آج دار می سازند .

آچار کلاغی لوله برق

آچار کلاغی لوله برق

آچار کلاغی :
فک های این آچار شبیه انبر دست معمولی است ولی بلند بودن دسته های ان باعث می شود تا نیروی بیشتری به کار وارد شود. علاوه بر این ، این آچار قابل تنظیم نیز می باشد. از این آچارها معمولا برای نگه داشتن لوله برق استفاده می شود.

حدیده های لوله فولادی برق

حدیده-لوله-فولادی-برق

حدیده های لوله فولادی برق : برای ایجاد دندانه بر روی لوله های فولادی برق از وسیله ای به نام حدیده استفاده می شود حدیده ها با توجه به نوع لوله برق متفاوت هستند.
برای لوله های برق از حدیده ی مخصوص لوله ی برق استفاده می شود . این حدیده که روی دسته ای نصب می شود قابل تنظیم نیست لذا باید برای هر لوله برق از حدیده ای با قطر مخصوص همان لوله برق استفاده کرد.

حدیده هیدرولیکی لوله فولادی :برای راحتی کار حدیده های هیدرولیکی نیز ساخته شده اند .
این حدیده ها معمولا قابل تنظیم بوده و نیروی لازم حهت حدیده کردن توسط سیستم هیدرولیکی تامین می شود.

برای  اطلاع از قیمت لوله برق فولادی و خرید لوله برق فولادی می توانید با کاسپین پایپ با این شماره در ارتباط باشید.  تلفن فروش : ۴۱۸۰۵ – ۰۲۱