قیمت لوله گالوانیزه

لوله فولادی برق سینی کابل

لوله فولادی برق سینی کابل

لوله فولادی برق سینی کابل در نوع های مختلف گالوانیزه گرم ، گالوانیزه سرد و گالوانیزه عمق داغ قابل ارائه می باشد در لوله کشی برق صنعتی قابل استفاده و می توان به وسیله پایه ساپورت به سقف نیز نصب گردد.

لوله فولادی سینی کابل بر اساس استاندارد ISO و BS تولید می گردد.

لوله فولادی برق سینی کابل در طول های ۳ متری و در بسته بندی کاسپین پایپ در دسترس می باشد.

لوله فولادی سینی کابل با برند کاسپین پایپ به همراه اتصالات مربوطه قابل ارائه می باشد .

سایز لوله فولادی برق سینی کابل :

PG42 , PG36 , PG29 , PG21 , PG16 , PG13.5

موارد استفاده از لوله فولادی برق سینی کابل در پروژه های عمرانی ، پل ها ، سدسازی ، بیمارستان ها ، پارکینگ های عمومی ، و تمامی محیط های صنعتی که می توان لوله کشی فلزی را بر روی سقف انجام داد .

لوله فولادی گالوانیزه

از انواع لوله های مورد استفاده در صنعت می توان به لوله های فولادی ، مسی و پلیمری اشاره کرد. لوله گالوانیزه در واقع همان لوله فولادی درزدار (سیاه) است که پس از ساخت، برای محافظت در برابر مواد خورنده، جداره داخلی و خارجی آن را با آلیاژ روی روکش کرده اند .

لوله های گالوانیزه در شاخه های ۶ متری به بازار عرضه می شود، اتصال آن ها معمولا دنده ای است و نباید از جوش دادن برای اتصال آن ها استفاده شود. از این لوله در سیستم آب سرد و گرم بهداشتی استفاده می شود.

جدول های استاندارد لوله های فولادی گالوانیزه

لوله های فولادی گالوانیزه باید مطابق یکی از استانداردهای معتبر جهانی ساخته شوند. مقررات ملی ساختمان ایران نیز تنها لوله هایی را که براساس یکی از موسسات استاندارد ساخته شده باشند تایید نموده است. این موسسات عبارتند از :

  • سازمان جهانی استاندارد ISO
  • موسسه استاندارد آلمان DIN
  • موسسه استاندارد بریتانیا BS
  • موسسه ملی استاندارد آمریکا ANSI
  • استاندارد صنعتی ژاپن JIS
  • موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ISIRI

لوله فولادی برق سینی کابل

لوله فولادی گالوانیزه گرم

کاربرد لوله فولادی برق سینی کابل

لوله فولادی برق سینی کابل به گونه ای طراحی شده است که از سیم ها و کابل ها در برابر عوامل خارجی محافظت نماید. علاوه بر آن لوله فولادی برق وظیفه دارد از تماس رطوبت و نور مستقیم خورشید با سیم ها و کابل جلوگیری کند. به این ترتیب روند پوسیدگی سیم ها و کابل های برق کاهش پیدا کرده و در نتیجه طول عمر آن ها افزایش میابد. به طور کلی از لوله فولادی برق در اماکن و محیط های روباز استفاده می شود. چرا که در محیط های روباز سیم ها و کابل بیشتر در معرض آسیب هستند و این لوله از هر جهت مقاومت زیادی دارد.

انواع لوله فولادی برق سینی کابل

تفاوت لوله فولادی برق گالوانیزه گرم با سایر لوله های برق

این نوع از لوله فولادی برق سینی کابل، به دلیل فرآیند تولید به خصوصی که دارد، نسبت به سایر لوله های برق از مزایای بیشتری دارد. به طور کلی لوله فولادی برق گالوانیزه گرم نسبت به سایر لوله ها و روش های گالوانیزاسیون در برابر رطوبت مقاومت بیشتری نشان داده و به همین دلیل طول عمر ان نسبت به سایر لوله های فولادی بیشتر است. به طور کلی لوله فولادی برق گالوانیزه گرم تحت شرایط آب و هوایی معتدل می تواند تا ۳۰ سال کارایی داشته باشد.

به علاوه این لوله مطابق استاندارد های روز دنیا طراحی و ساخته شده و به همین دلیل در برابر عوامل خارجی به خوبی مقاومت نشان می دهد. از طرفی لوله برق گالوانیزه گرم دارای ابعاد و اندازه های مشخصی بوده و به این ترتیب حمل و نقل آن بسیار راحت است.

لوله فولادی برق سینی کابل

لوله گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ

لوله فولادی برق گرم چگونه تولید می شود؟

به طور کلی برای افزایش استحکام لوله های فولادی برق، از ورق های فولادی استفاده می گردد. ورق های فولادی که مطابق با استانداردهای موجود، دارای ضخامت های معینی هستند، درون حوضچه از فلز روی مذاب قرار می گیرند. از آنجایی که دمای این حوضچه در حدود ۴۵۰ درجه سانتی گراد است، پیوند میان اتم های فولاد شکسته شده و اتم های فلز روی جایگزین آن ها می شوند.

به این ترتیب لایه ای با ضخامتی در حدود ۶۰ تا ۷۰ میکرون از سطح ورق، فلز روی قرار می گیرد که نتیجه آن افزایش مقاومت ورق در برابر رطوبت است. در نهایت پس از فرآیند خنک کاری ورق های گالوانیزه شده از طریق غلطک های عظیم سطح مقطع دایره ای شکل تشکیل داده و سپس با استفاده از فرایند جوشکاری به لوله تبدیل می گردند.

از مزایای لوله فولادی برق سینی کابل می توان به مقاومت در برابر زنگ زدگی و رطوبت اشاره نمود .

لوله فولادی برق عمقی داغ کاسپین پایپ دارای ۵ سال گارانتی میباشد.

لوله های فولادی عمقی داغ کاسپین پایپ با قابلیت خم کاری در دستگاههای دستی و اتوماتیک و بدون هیچگونه ریزش و پوسته شدن لوله در هنگام خمکاری این امکان را برای پیمانکار فراهم می نماید که با آسودگی در تمامی زوایای مختلف از لوله فولادی عمقی داغ کاسپین پایپ استفاده نماید.

جهت دسترسی به وزن لوله های تولیدی این شرکت و همچنین استاندارد پوشش رنگ می توانید به بخش جداول فنی و استانداردها مراجعه کرده و از آنها استفاده نمایید.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و شرایط فروش لوله فولادی برق سینی کابل به کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۴۱۸۰۵ – ۰۲۱