قیمت لوله گالوانیزه

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ که به روش غوطه وری گالوانیزه تولید می گردد و با پوشش و مقاومت بالای خود در مقابل زنگ زدگی ، یکی از محبوب ترین انواع لوله فولادی های گالوانیزه برق بوده و بخصوص در مناطق با رطوبت بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

گالوانیزه عمقی داغ چیست

برای محافظت از خوردگی و آسیب پذیری فلزات توسط عمل گالوانیزاسیون، پوششی از فلز روی را بر روی این گونه فلزات آسیپ پذیرقرار می دهند این پوشش متشکل از لایه ی روی و ترکیباتی از آهن می باشد. این نوع پوشش فلزات کاربرد زیادی در صنعت دارد.

مزایای لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ  کاسپین پایپ :

  • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه (لوله فولادی های برق استنلس استیل )
  • اتصالات آسان و در دسترس ( بوشن گالوانیزه عمقی داغ و ….. )
  • طول مناسب ۳ متری جهت حمل و نقل آسان و نصب راحت

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ

لوله گالوانیزه عمقی داغ در سایز های مختلف

لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ

لوله گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ

به منظور جلوگیرى از خوردگى لوله فولادی هاى برق ، سطح داخلى وخارجى لوله فولادی ها را گالوانیزه مى کنند که این عمل گالوانیزه لوله فولادی ها بصورت گرم انجام مى شود . لوله فولادی های کاسپین پایپ به روش متداول غوطه ورى سازى گرم (Hot Deep Galvanizing) تولید می گردد. دراین روش ابتدا لوله فولادی هاى تولیدى طبق استاندارد هاى مجاز به واحد آماده سازى منتقل مى شوند تا براى جذب بهتر پوشش فلز روى و گالوانیزه شدن آماده سازى شوند. در این مکان ابتدا لوله فولادی ها چربى گیرى و سپس زنگ زدایى شده و به محلول فلاکس آغشته می شود . این محلول امکان نفوذ بهتر روى در سطح فولادى را فراهم مى سازد. لوله فولادی هاى آغشته به ماده فلاکس به دستگاه گالوانیزه منتقل شده و ابتدا در کوره پیشگرم ، تا دماى ۱۲۰ درجه سانتى گراد حرارت داده می شوند و پس از خشک شدن سطحى ، بداخل وان روى مذاب هدایت و در دماى ۴۵۰ درجه سانتى گراد به مدت ۱ دقیقه غوطه ور شده و به سرعت از آن خارج مى گردند. بلافاصله بوسیله دمش هوا و بخار ، مازاد فلز روى سطوح خارجى و داخلى آن پاک شده و به منظور جلوگیرى از تشکیل آلیاژ فلز روى و آهن بداخل آب سرد فرو برده مى شوند. طبق استاندارد و سفارش مشترى انتهاى لوله فولادی هاى گالوانیزه دنده شده و با درپوش پلاستیکى رنگى که به منظور حفاظت از سطوح دنده ها و شناسایى آن نصب می شوند پوشش می شوند.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله فولادی ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.