لوله مبلی ساوه | لوله فولادی گالوانیزه گرم

لوله فولادی گالوانیزه گرم

لوله فولادی گالوانیزه گرم

Steel Hot Dip Galvanized pipe

لوله فولادی گالوانیزه گرم از جمله قطعات مورد نیاز در لوله کشی های آب و برق ساختمان بصورت روکار و در محیط باز می باشد. لوله فولادی گالوانیزه با پوشش فولادی گرم که حداقل بین ۶۰ الی ۷۰ میکرون می باشد ، مقاومت زیادی در برابر رطوبت و زنگ زدگی دارد و با قابلیت خم کاری مناسب در زاویه های مختلفی امکان پیچش لوله در نقاط مختلف پروژه امکان پذیر می باشد.

پروسه تولید لوله فولادی گالوانیزه ابتدا با تولید لوله سیاه فولادی از ورق فولادی شروع می گردد و پس از رول شدن ورق و جوش به لوله تبدیل شده و پس از مراحل پلیسه گیری و تمیزکاری جهت آبکاری به واحد گالوانیزاسیون انتقال پیدا می کند که با غوطه وری در وان روی مذاب ، پوشش گالوانیزه حدود ۶۰ الی ۸۰ میکرون بر روی سطح خارجی لوله شکل می گیرد.

پس از آبکاری جهت تخلیه مواد ناخالصی داخل لوله لوله توسط بخار داغ دمش می شود و پس از خروج از این واحد جهت دنده کاری به کارگاه دنده کاری رفته که پس از رزوه کاری جهت بسته بندی در بندیل های مشخص به واحد انبار انتقال پیدا میکند.

تمامی لوله ها جهت حمل و نقل بهتر بصورت ذوزنقه ای بسته بندی می شود. تمامی لوله ها دارای درپوش پلاستیکی جهت جلوگیری از ورود آب و گرد و خاک و جلوگیری از آسیب دیدن رزوه لوله ها می باشد.

از لوله گالوانیزه گرم در پروژه های آب رسانی عمرانی ، پروژه های بیمارستانی ، پروژه های صنعتی ، پارکینگ های طبقاتی ، پروژ های نیروگاهی و نیروگاههای خورشیدی ، سیستم های دوربین مداربسته و سیستم های اعلام حریق و اعلام سرقت می توان استفاده نمود.

لوله فولادی گالوانیزه کاسپین پایپ با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد.

کیفیت رزوه و دنده لوله های فولادی گالوانیزه گرم از مهمترین مزایای لوله کاسپین پایپ می باشد.

نوع رزوه و طول لوله گالوانیزه گرم بر اساس استاندارد های  DIN  آلمان  و ISO  انگلیس تولید می گردد.

لوله فولادی گالوانیزه گرم

لوله فولادی گالوانیزه گرم

لوله فولادی گالوانیزه گرم جهت سهولت در حمل و همچنین استفاده در خطوط مختلف لوله کشی های صنعتی بصورت شاخه های سه متری  و شش متری تولید و بسته بندی می گردد. با برند کاسپین پایپ به همراه اتصالات مربوطه قابل ارائه می باشد  و در سایز های ½ اینچ الی ۸ اینچ قابل ارائه می باشد و دارای ۵ سال گارانتی میباشد.

لوله های فولادی گالوانیزه گرم کاسپین پایپ با قابلیت خم کاری در دستگاههای دستی و اتوماتیک و بدون هیچگونه ریزش و پوسته شدن لوله در هنگام خمکاری این امکان را برای پیمانکار فراهم می نماید که با آسودگی در تمامی زوایای مختلف از لوله فولادی گالوانیزه گرم کاسپین پایپ استفاده نماید.

این شرکت امکان گالوانیزه و دنده کردن لوله های مانیسمان یا بدون درز را نیز دارا می باشد. از لوله های فولادی بدون درز گالوانیزه و یا لوله فولادی مانیسمان گالوانیزه در سیستم های ضد انفجار یا سیستم های آتش نشانی استفاده می شود.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و شرایط فروش لوله فولادی گالوانیزه به کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۴۱۸۰۵ – ۰۲۱