لوله مبلی ساوه | لوله فولادی گالوانیزه گرم

لوله مبلی ساوه

لوله مبلی ساوه

Profile saveh pipe

کارخانه لوله و پروفیل ساوه با بیش از ۳۰ سال سابقه در تولید انواع لوله و پروفیل مبلی مورد استفاده در صنایع مختلف را دارد . تنوع محصولات لوله ساوه باعث شده تا تمامی نیازهای لوله های سبک و نازک در صنایع مختلف مرتفع گردد.

از لوله مبلی ساوه در پروژه های تولید سازه ها و تجهیزات سبک استفاده می شود.

لوله مبلی برق ساوه با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد.

کیفیت جوش لوله های مبلی ساوه از مهمترین مزایای لوله ساوه می باشد.

لوله مبلی ساوه جهت سهولت در حمل و همچنین استفاده در خطوط مختلف لوله کشی های صنعتی بصورت شاخه های ۶ متری تولید و بسته بندی می گردد.

  • لوله مبلی با برند ساوه به همراه اتصالات مربوطه قابل ارائه می باشد .
  • لوله مبلی برق ساوه پایپ در اندازه های ۱۲و ۱۶ و ۱۸ و ۲۰ و ۲۲ و ۲۵  قابل تولید و ارائه می باشد.
  • لوله مبلی برق ساوه دارای ۵ سال گارانتی میباشد.
  • لوله مبلی برق ساوه در ضخامت های ۰٫۵ تا ۲٫۵ میل تولید می گردد.

لوله مبلی ساوه

لوله مبلی ساوه

ویژگی های لوله مبلی ساوه

به طور کلی لوله مبلی به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که تمام نیازهای صنایع را برطرف سازند. همانطور که گفته شد، مهمترین ویژگی های ساختاری این لوله ها وزن پایین و استحکام بالاست. اما این لوله ها ویژگی های دیگری نیز دارند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت آبکاری و گالوانیزه شدن
  • کیفیت سطح بسیار مناسب
  • شکل پذیری بسیار مطلوب
  • قابلیت تولید به روش کشش سرد

نحوه تولید لوله مبلی ساوه

روش کشش سرد

همانطور که گفته شد، کشش سرد یکی از بهترین روش های تولید لوله مبلی است‌ چرا که در این نوع از فرایند تولید، بسیاری از خواص مورد نظر لوله مبلی ساوه حفظ شده و علاوه بر آن ها مقاومت خمشی لوله افزایش پیدا می کند. در این روش قالبی از لوله که سطح مقطع آن متناسب با سطح مقطع مورد نظر است، تهیه می شود.

در مرحله بعد این لوله ها سرکوبی می شوند و در نهایت در دستگاه کشش قرار گرفته و مقطع آن تغییر پیدا خواهد کرد. به طور کلی این روش تولید لوله در دمای پایین انجام شده و عموما برای تقویت سایر خواص مورد نظر، لوله های تولید شده تحت عملیات حرارتی قرار خواهند گرفت.

از جمله مزیت هایی که این روش نسبت به سایر روش های تولید مبلی دارد می توان به کیفیت سطح بسیار بالا، دقت ساخت بسیار مناسب، مصرف انرژی بسیار کم، سریع بودن فرآیند تولید و کاهش هزینه های مربوط به تولید لوله اشاره کرد.

روش نورد

یکی دیگر از روش های تولید لوله مبلی، روش نورد است. به طور کلی این روش، یکی از روش های متداول و رایج برای تولید لوله هایی با ضخامت بسیار کم است. عمدتا در روش نورد لوله هایی بدون درز، مستحکم و ضخامت بسیار کم تولید می شوند. از بین روش های رایج نورد، می توان گفت که روش نورد پیلگر برای تولید لوله مبلی از کارایی بیشتری برخوردار است‌.

این روش عمدتا به دو صورت روش سرد و روش گرم انجام می پذیرد. با استفاده از فرآیند نورد سرد می توان لوله هایی از جنس های مختلف را ساخت چرا که در این فرآیند در دمای پایین انجام شده و ماده مورد استفاده به هدر نمی رود. از جمله مزایای استفاده از این روش می توان به افزایش ناحیه کارسختی لوله های مبلی و همچنین تسریع در فرآیند کاهش ضخامت این لوله ها اشاره کرد.

لوله مبلی ساوه

لوله مبلی ساوه کاسپین پایپ

 کاربرد لوله مبلی ساوه

لوله مبلی ساوه یکی از انواع لوله های پر کاربرد در صنعت است. به طور کلی در برخی از موارد با توجه به ابعاد و استحکام پایه ها و نگهدارنده های لوله ناجار هستیم از لوله هایی با وزن بسیار پایین و استحکام بالا استفاده کنیم. در چنین شرایطی از لوله مبلی استفاده می کنیم. لوله مبلی با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا به گونه ای طراحی شده است که نیاز صنایع را در چنین شرایطی برطرف سازد.

به طور کلی از لوله مبلی در صنایعی از قبیل، هوایی، لوازم خانگی، خودروسازی، سازه ها و لوله های آبیاری گلخانه ها و اکثر صنایعی که به لوله هایی با مقاومت بالا و وزن پایین نیاز دارند، استفاده می شود.

لوله مبلی برق ساوه پایپ با قابلیت خم کاری در دستگاههای دستی و اتوماتیک و در هنگام خمکاری این امکان را برای پیمانکار فراهم می نماید که با آسودگی در تمامی زوایای مختلف از لوله مبلی ساوه استفاده نماید.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و شرایط فروش لوله مبلی ساوه  به کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۱۸۰۵