قیمت لوله گالوانیزه

لوله کاندوئیت برق

لوله کاندوئیت برق

Conduit electric pipe

لوله کاندوئیت برق از جمله قطعات مورد نیاز در لوله کشی های برق ساختمان بصورت روکار و در محیط باز می باشد. لوله کاندوئیت برق با پوشش گالوانیزه گرم که حداقل بین ۶۰ الی ۷۰ میکرون می باشد ، مقاومت زیادی در برابر رطوبت و زنگ زدگی دارد و با قابلیت خم کاری مناسب در زاویه های مختلفی امکان پیچش لوله در نقاط مختلف پروژه امکان پذیر می باشد.

از لوله برق کاندوئیت در پروژه های برق رسانی عمرانی ، پروژه های بیمارستانی ، پروژه های صنعتی ، پارکینگ های طبقاتی ، پروژ های نیروگاهی و نیروگاههای خورشیدی ، سیستم های دوربین مداربسته و سیستم های اعلام حریق و اعلام سرقت می توان استفاده نمود.

لوله کاندوئیت برق کاسپین پایپ با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد.

کیفیت رزوه و دنده لوله های کاندوئیت برق از مهمترین مزایای لوله کاسپین پایپ می باشد.

 کاربرد ها و ویژگی های لوله کاندوئیت برق

لوله کاندوئیت برق از جمله لوله های پر کاربرد در تاسیسات برقی ساختمان ها و به خصوص صنایع به شمار می رود. به طور کلی از لوله برق به عنوان عایق سیم ها و کابل هایی استفاده می شود که در محیط های روباز به کار گرفته می شوند.

به طور کلی سیم هایی که به طور مستقیم در معرض نور آفتاب قرار می گیرند، پوسیده شده و به همین دلیل طول عمر کمتری خواهند داشت. علاوه بر آن در صورتی که سیم ها زخمی شوند ممکن است خطرات جانی و مالی را در پی داشته باشند. به همین دلیل استفاده از لوله ای که از سیم ها در برابر رطوبت، نور خورشید و اجسام تیز و برنده محافظت کند، لازم و ضروری به شمار می رود.

لوله کاندوئیت برق

لوله کاندوئیت ساوه

انواع لوله کاندوئیت برق

به طور کلی لوله کاندوئیت فلزی برق بر حسب ویژگی هایی که دارد، به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد

لوله کاندوئیت فلزی مشکی

این نوع از لوله های برق از ورق های فولادی ساخته می شود. ورق های فولادی توسط غلطک سطح مقطع دایره ای شکل ساخته و برای ساخت لوله ای یکپارچه دو سر آزاد ان از طریق فرآیند جوشکاری به یکدیگر متصل می گردد. عموما برای محافظت این لوله ها در برابر رطوبت روی سطح آن ها لایه ای رنگ قرار داده می شود.

لوله کاندوئیت سرد

همانطور که میدانید رنگ به خوبی نمی تواند از لوله ها در برابر رطوبت محافظت کند. به همین دلیل در برخی از ورق های فولادی پوششی از فلز روی قرار می گیرد. برای تولید لوله کاندوئیت سرد، عموما محلولی با خاصیت اسیدی از فلز روی تهیه شده و روی سطح فلز پاشیده می شود. به این ترتیب لایه ای از فلز روی تا عمق ۲۰ میکردنی از سطح فلز قرار خواهد گرفت و از لوله در برابر رطوبت محافظت می کند.

لوله کاندوئیت گرم

یکی دیگر از روش هایی که فلز روی به عنوان لایه محافظ روی سطح لوله قرار می گیرد، روش گالوانیزاسیون گرم است. در این روش ورق های فولادی در حوضچه مذابی از فلز روی قرار می گیرد. از آنجایی که دمای حوضچه حدود ۴۵۰ درجه سانتی گراد است، پیوند میان اتم های فولاد شکسته شده و اتم های فلز روی جایگزین آن ها می شوند. عمق فلز روی در این روش تا ۱۲۰ میکردن می رسد و به همین دلیل لوله هایی که به این روش تولید می گردند، نسبت به سایر لوله ها در برابر رطوبت مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.

لوله کاندوئیت برق

لوله گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ

اتصالات و متعلقات لوله کاندوئیت برق

  • زانویی های ۴۵ و ۹۰ درجه
  • بوشن
  • تبدیل
  • براس بوشن
  • بست اسپیت

نوع رزوه و طول لوله برق کاندوئیت بر اساس استاندارد های  DIN  آلمان  و BS  انگلیس تولید می گردد.

لوله برق کاندوئیت جهت سهولت در حمل و همچنین استفاده در خطوط مختلف لوله کشی های صنعتی بصورت شاخه های سه متری تولید و بسته بندی می گردد.

لوله کاندوئیت برق  با برند کاسپین پایپ به همراه اتصالات مربوطه قابل ارائه می باشد .

لوله برق کاندوئیت کاسپین پایپ در اندازه های ۱۳٫۵ و ۱۶ و ۲۱ و ۲۹ قابل تولید و ارائه می باشد.

لوله کاندوئیت برق کاسپین پایپ دارای ۵ سال گارانتی میباشد.

لوله های کاندوئیت برق کاسپین پایپ با قابلیت خم کاری در دستگاههای دستی و اتوماتیک و بدون هیچگونه ریزش و پوسته شدن لوله در هنگام خمکاری این امکان را برای پیمانکار فراهم می نماید که با آسودگی در تمامی زوایای مختلف از لوله کاندوئیت برق کاسپین پایپ استفاده نماید.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و شرایط فروش لوله کاندوئیت برق  به کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۴۱۸۰۵ – ۰۲۱