لوله گالوانیزه ساوه

لوله کاندوئیت ساوه

لوله کاندوئیت ساوه

Conduit saveh pipe

لوله کاندوئیت ساوه از جمله قطعات مورد نیاز در لوله کشی های برق ساختمان بصورت روکار و در محیط باز می باشد. لوله کاندوئیت ساوه با پوشش گالوانیزه گرم که حداقل بین ۶۰ الی ۷۰ میکرون می باشد ، مقاومت زیادی در برابر رطوبت و زنگ زدگی دارد و با قابلیت خم کاری مناسب در زاویه های مختلفی امکان پیچش لوله در نقاط مختلف پروژه امکان پذیر می باشد.

از لوله کاندوئیت ساوه در پروژه های برق رسانی عمرانی ، پروژه های بیمارستانی ، پروژه های صنعتی ، پارکینگ های طبقاتی ، پروژ های نیروگاهی و نیروگاههای خورشیدی ، سیستم های دوربین مداربسته و سیستم های اعلام حریق و اعلام سرقت می توان استفاده نمود.

لوله کاندوئیت برق ساوه با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد.

 لوله کاندوئیت ساوه چیست؟

لوله کاندوئیت ساوه یکی از پرطرفدارترین لوله های موجود در بازار است. این لوله ها که بر حسب جنسی که در آن ها به کار می رود دارای انواع مختلفی هستند، به عنوان پوششی مناسب برای سیم ها و کابل های برقی شناخته می شوند. به طور کلی استفاده از این لوله ها باعث می شود که سیم ها و کابل ها در برابر بارهای خارجی مقاوم تر شوند. همانطور که می دانید یکی از عواملی که بر سیم ها و کابل ها موجود در تاسیسات برقی اثر گذار است، وجود نویز و میدان های الکتریکی است‌.

این عوامل باعث بروز اختلال در جریان برق عبوری می شود. به همین دلیل لوله های کاندوئیت ساوه به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر تحمل بارهای خارجی از اثر گذاری نویز و میدان های الکتریکی یا مغناطیسی خارجی بر جریان برق عبوری جلوگیری کند.

لوله کاندوئیت ساوه

لوله-گالوانیزه-ساوه-کاسپین

انواع لوله کاندوئیت

همانطور که گفته شد، لوله کاندوئیت ساوه به سبب قابلیت ها و ویژگی هایی که دارند، عمدتا به عنوان لوله های برقی مورد استفاده قرار می گیرند. اما لوله های کاندوئیت با توجه به متریالی که در آن ها به کار می رود، دارای انواع مختلفی هستند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

لوله های کاندوئیت فلزی

به طور کلی از لوله های کاندوئیت فلزی به سبب ویژگی های قابل توجهی که دارد، در سیستم های ابزار دقیق و سایر سیستم هایی که از حساسیت بالایی برخوردار هستند استفاده می شود. به طور کلی در این سیستم ها وجود نویز می تواند نتایج خروجی از سیستم را تغییر دهد. به همین دلیل برای کاهش میزان اثرگذاری نویز ها از لوله های کاندوئیتی استفاده می شود. لوله های کاندوئیتی علاوه بر انکه در برابر مواد شیمیایی و رطوبت مقاومت نشان می دهند، مانع از اثرگذاری نویز ها روی جریان های الکتریکی می شوند.

لوله های کاندوئیت پی وی سی

این نوع از لوله ها دارای پایه پلیمری هستند و عمدتا از جنس پی وی سی تولید می شوند. لوله های کاندوئیتی پی وی سی به گونه طراحی و ساخته می شوند که در برابر رطوبت و مواد شیمیایی که دارای ماهیت اسیدی هستند، از خود مقاومت بسیار بالایی نشان می دهند. اما همانطور که می دانید موادی که دارای پایه پلیمری هستند و در دسته مواد ترموپلاستیک قرار دارند، عموما در برابر درجه حرارت های بالا از خود مقاومت نشان نداده و به راحتی دچار آسیب دیدگی می شوند.

لوله های کاندوئیت گالوانیزه

نوع دیگری از لوله های کاندوئیتی وجود دارد که سبب تقویت مقاومت آن ها در برابر خوردگی تحت عمل فرآیند آبکاری قرار می گیرند. به طور کلی عمل گالوانیزاسیون در این نوع از لوله کاندوئیت ساوه به صورت گرم و سرد انجام می پذیرد. در عمل آبکاری گرم عمدتا لوله یا ورق مورد نظر در حوضچه ای از روی مذاب غوطه ور شده و پوششی از جنس فلز روی بر روی آن قرار می گیرد. اما در فرایند آبکاری سرد از طریق اسپری محلول فلز روی، سطح لوله مورد نظر پوشیده می شود.

لوله های کاندوئیت خرطومی

این نوع از لوله ها از جنس پی وی سی بوده و به سبب انعطاف پذیری بالایی که دارند، طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده اند. عمدتا لوله های کاندوئیتی خرطومی از قیمت بسیار پایینی برخوردار هستند و حداکثر در طول های ۲۵ متری در بازار موجود هستند

لوله کاندوئیت ساوه

لوله کاندوئیت ساوه

نوع رزوه و طول لوله کاندوئیت ساوه بر اساس استاندارد های  DIN  آلمان  و BS  انگلیس تولید می گردد.

لوله کاندوئیت ساوه جهت سهولت در حمل و همچنین استفاده در خطوط مختلف لوله کشی های صنعتی بصورت شاخه های سه متری تولید و بسته بندی می گردد.

لوله کاندوئیت برق ساوه در اندازه های ۱۳٫۵ و ۱۶ و ۲۱ و ۲۹ قابل تولید و ارائه می باشد.

لوله کاندوئیت برق ساوه دارای ۳ سال گارانتی میباشد.

لوله های کاندوئیت برق ساوه با قابلیت خم کاری در دستگاههای دستی و اتوماتیک و بدون هیچگونه ریزش و پوسته شدن لوله در هنگام خمکاری این امکان را برای پیمانکار فراهم می نماید که با آسودگی در تمامی زوایای مختلف از لوله کاندوئیت برق ساوه استفاده نماید.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و شرایط فروش لوله کاندوئیت ساوه  به کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۴۱۸۰۵ – ۰۲۱