تولید کننده لوله های برق - لوله کاندوئیت فلزی - تولید کننده لوله برق

لوله کاندوئیت فلزی

لوله کاندوئیت فلزی

Steel conduit pipe

لوله کاندوئیت فلزی یکی از انواع لوله کاندوئیت می باشد. این لوله با استفاده از ورق گالوانیزه تولید می گردد. علاوه بر مصرف در داخل در پروژه های عمرانی ، به کشورهای مجاور نیز صادر می گردد و از سایزهای pg11 الی pg48 اینچ تولید می گردد.

لوله های کاندوئیت فلزی در انواع لوله های سبک و سنگین از لحاظ وزن و ضخامت تقسیم بندی می گردد.

بسته بندی لوله کاندوئیت بصورت بندیل بوده و بر اساس هر متر فروخته می شود. در شاخه های ۳ متری تولید می گردد.

از موارد استفاده از لوله فلزی می توان به لوله کشی در فضای های بسته و به دور از باران و رطوبت در کاندوئیت کشی جهت پروژه های دوربین مداربسته ، سیستم های امنیتی ، و کابل کشی در سوله های صنعتی می توان اشاره نمود.

لوله کاندوئیت فلزی کاسپین پایپ

لوله کاندوئیت فلزی

انواع لوله های کاندوئیت فلزی

  • لوله کاندوئیت فلزی

  • لوله کاندوئیت فلزی سبک

  • لوله کاندوئیت فلزی کاسپین

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی بیرون و داخل لوله های کاندوئیت ، از پوشش گالوانیزه استفاده می شود . لوله کاندوئیت فلزی گالوانیزه به روش متداول استفاده از گالوانیزه به روش غوطه وری و طبق استاندارد انجام می گردد .

مشخصات محصول تولیدى لوله های فلزی ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با تماس با کارشناسان این شرکت در زمینه ی فروش لوله کاندوئیت فلزی ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب جدید

لوله گالوانیزه تهران؛ انواع و مشخصات ساختاری

لوله گالوانیزه تهران یکی از محصولات پر فروش در حوزه تجهیزات پایپینگ می باشد که به جهت کیفیت فوق العاده بالایی که دارد همواره توانسته است رضایت مجموعه ای گسترده…

گریتینگ استنلس استیل

گریتینگ استنلس استیل گریتینگ استنلس استیل یک نمونه از انواع گریتینگ ها است که برای ساخت آن از آلیاژ استنلس استیل استفاده شده است، در متالوژی این آلیاژ به عنوان…

جعبه تقسیم گالوانیزه

جعبه تقسیم گالوانیزه جعبه تقسیم گالوانیزه کاسپین با استفاده از ورق گالوانیزه گرم  و استاندارد تولید و در ابعاد و سایزهای متنوع قابل ارائه می باشد. از جعبه تقسیم برق…