قیمت لوله گالوانیزه

لوله کاندوئیت کاسپین

لوله کاندوئیت کاسپین

Conduit Caspian pipe

لوله کاندوئیت کاسپین از جمله قطعات مورد نیاز در لوله کشی های برق ساختمان بصورت روکار و در محیط باز می باشد. لوله کاندوئیت کاسپین با پوشش گالوانیزه گرم که حداقل بین ۶۰ الی ۷۰ میکرون می باشد ، مقاومت زیادی در برابر رطوبت و زنگ زدگی دارد و با قابلیت خم کاری مناسب در زاویه های مختلفی امکان پیچش لوله در نقاط مختلف پروژه امکان پذیر می باشد.

از لوله کاندوئیت در پروژه های برق رسانی عمرانی ، پروژه های بیمارستانی ، پروژه های صنعتی ، پارکینگ های طبقاتی ، پروژ های نیروگاهی و نیروگاههای خورشیدی ، سیستم های دوربین مداربسته و سیستم های اعلام حریق و اعلام سرقت می توان استفاده نمود.

لوله کاندوئیت برق کاسپین پایپ با استفاده از بهترین مواد اولیه و ماشین آلات پیشرفته تولید و به بازارهای داخلی و همچنین پروژه های کشورهای همسایه صادر می گردد.

کیفیت رزوه و دنده لوله های کاندوئیت کاسپین از مهمترین مزایای لوله کاسپین پایپ می باشد.

 مزایای استفاده از لوله کاندوئیت کاسپین

لوله کاندوئیت کاسپین با به کارگیری استاندارد های روز دنیا در زمینه طراحی و تولید انواع لوله برق صنایع و ساختمان ها، توانسته بسیاری از نیازها را برطرف سازد. فناوری به کارگرفته شده در این نوع از لوله های برق، سبب افزایش کیفیت این لوله ها شده است. همانطور که میدانید، سیم ها و کابل های تاسیسات برقی به شدت در برابر عوامل خارجی مانند رطوبت و برخورد اجسام آسیب پذیر هستند.

به همین دلیل عمدتا برای محافظت از آنها از لوله های برقی استفاده می شود. به طور کلی لوله برق کاسپین به گونه ای طراحی شده است که از سیم ها و کابل های موجود در تاسیسات برقی در برابر رطوبت و نم، سایش، برخورد اجسام تیز و برنده و نوسانات مغناطیسی محافظت کند.

لوله کاندوئیت برق

لوله کاندوئیت کاسپین

انواع لوله کاندوئیت کاسپین

به طور کلی لوله برق کاسپین به دو دسته کلی لوله کاندوئیت فلزی و لوله کاندوئیت غیر فلزی تقسیم بندی می شوند.

لوله کاندوئیت غیر فلزی

متریال به کار رفته در این نوع از لوله های برق عموما پلاستیک بوده و بیشتر در محیط های سرپوشیده مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که در ساختار این لوله ها از فلز استفاده نشده است، از این لوله ها می توان در محیط هایی که امکان استفاده از لوله فلزی نیست، استفاده کرد. به طور کلی لوله کاندوئیت غیر فلزی نسبت به لوله های فلزی از وزن کمتری برخوردار است. در عین حال این لوله ها از استحکام بالایی برخوردار بوده و در برابر فشارها و بارهای خارجی از سیم ها وکابل ها محافظت می کند.

لوله کاندوئیت فلزی گرم

نوع دیگری از لوله کاندوئیت کاسپین، لوله های فلزی است. به طور کلی این نوع از لوله ها از ورق های فولادی به عنوان متریال اصلی خود استفاده می کنند. به همین دلیل این نوع از لوله های برق، از استحکام بسیار بالایی برخوردار هستند. نکته ای که سبب تمایز این لوله با لوله سیاه شده است، مقاومت آن در برابر رطوبت و خوردگی است. به همین دلیل از این لوله ها در عمدتا در محیط های روباز استفاده می شود.

نحوه گالوانیزاسیون لوله کاندوئیت فلزی

برای تولید لوله های فلزی گرم ابتدا حوضچه ای از فلز روی با دمای حدود ۴۵۰ درجه سانتی گراد تهیه می شود. سپس سطح ورق های فولادی از طریق پاشش آب و محلول های مخصوص، تمیز می گردد تا به خوبی فلز روی در عمق ورق فولادی نفوذ کند. در مرحله بعد ورق های تمیز شده را درون حوضچه فلز روی فرو برده و پس از مدتی از آن خارج می کنند. بلافاصله پس از خروج ورق از حمام مذاب، از طریق پاشش آب سرد شده و از طریق غلطک ها و عملیات جوشکاری به لوله تبدیل می شوند.

لوله کاندوئیت برق

لوله گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ

نوع رزوه و طول لوله برق کاندوئیت کاسپین بر اساس استاندارد های  DIN  آلمان  و BS  انگلیس تولید می گردد.

لوله کاندوئیت کاسپین جهت سهولت در حمل و همچنین استفاده در خطوط مختلف لوله کشی های صنعتی بصورت شاخه های سه متری تولید و بسته بندی می گردد.

لوله کاندوئیت برق  با برند کاسپین پایپ به همراه اتصالات مربوطه قابل ارائه می باشد .

لوله کاندوئیت برق کاسپین پایپ در اندازه های ۱۳٫۵ و ۱۶ و ۲۱ و ۲۹ قابل تولید و ارائه می باشد.

لوله کاندوئیت برق کاسپین پایپ دارای ۵ سال گارانتی میباشد.

لوله های کاندوئیت برق کاسپین پایپ با قابلیت خم کاری در دستگاههای دستی و اتوماتیک و بدون هیچگونه ریزش و پوسته شدن لوله در هنگام خمکاری این امکان را برای پیمانکار فراهم می نماید که با آسودگی در تمامی زوایای مختلف از لوله کاندوئیت برق کاسپین پایپ استفاده نماید.

جهت اطلاع از آخرین قیمت ها و شرایط فروش لوله کاندوئیت کاسپین  به کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تلفن : ۴۱۸۰۵ – ۰۲۱