لوله گالوانیزه تهران؛ انواع و مشخصات ساختاری

لوله گالوانیزه تهران؛ انواع و مشخصات ساختاری

لوله گالوانیزه تهران یکی از محصولات پر فروش در حوزه تجهیزات پایپینگ می باشد که به جهت کیفیت فوق العاده بالایی که دارد همواره توانسته است رضایت مجموعه ای گسترده از کاربران را به خود جلب کند. این نوع لوله گالوانیزه فولادی به طور کامل از لحاظ  تامین مواد و متریال اولیه و همچنین تکنولوژی ساخت، تولید داخل می باشد.

علیرغم تحریم های گسترده ای که از دیرباز تاکنون وجود داشته است با تلاش و کوشش مستمر از جانب شرکت های تولید کننده، این نوع لوله ها با حجم گسترده ای در اختیار صنایع مختلف قرار گرفته است. در این مقاله قصد داریم در مورد لوله گالوانیزه تهران، انواع آن و همچنین ویژگی های ساختاری  آنها صحبت کنیم. طبیعتا افرادی که قصد خرید این لوله ها را دارند با مطالعه این مقاله می توانند یک تصمیم گیری درستی داشته باشند.

لوله گالوانیزه تهران از نوع گلخانه ای

لوله گالوانیزه گلخانه ای همانطور که از نام آن مشخص است برای ساخت و احداث انواع گلخانه با معماری های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله ها با توجه به آن که به طور مستقیم در معرض آب و هوای محیط قرار دارند در نتیجه باید از شدت مقاومت بالایی در مقابل فرایندهای شیمیایی نظیر زنگ زدگی و اکسیداسیون فلز برخوردار باشند.

خوشبختانه لوله گالوانیزه تهران به جهت استفاده از پوشش گالوانیزه گرم بهترین عملکرد را میتواند در محیط های مرطوب و غیر سرپوشیده داشته باشد. به طور کلی رطوبت تاثیر تدریجی بر روی فلزات می گذارد. لذا رویه ای که در ساخت لوله گالوانیزه تهران دنبال می شود ایجاد یک مقاومت طولانی مدت می باشد. فرایند گالوانیزاسیون گرم در قیاس با گالوانیزه سرد بهترین انتخاب برای لوله های گلخانه‌ای خواهد بود زیرا ترکیبات زینک با شدت چسبندگی بالایی بر روی لوله ها قرار می گیرد و از این طریق طول عمر لوله نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

لوله گالوانیزه تهران از نوع گلخانه ای

لوله گالوانیزه کاندوئیت

کاندوئیت ها در واقع نوعی از لوله گالوانیزه هستند که با هدف محافظت فیزیکی از انواع کابل برق طراحی و ساخته شده اند. این لوله ها از آنجایی که هم به صورت مدفون در زیر سازه و هم در ارتفاعات سازه از قبیل دیوارها و سقف نصب می شوند لذا از لحاظ مقاومت ساختاری در یک رده بسیار بالای قرار دارند. وزن آنها با توجه به نوع کارکردی که دارند چندان بالا نیست.

لذا این ویژگی ارزشمند شرایط کار با این لوله ها را سهل و آسان می کند. پوشش محافظتی لوله کاندوئیت ها در واقع همان پوشش های گالوانیزه گرم می باشد که در دیگر انواع لوله گالوانیزه تهران مورد استفاده قرار می گیرد. این لوله برق فولادی سایزبندی های مختلفی دارند و همچنین دارای اتصالات لوله برق متعددی نیز هستند که شما میتوانید با این اتصالات در سریع ترین زمان پروژه لوله کشی خود را به اتمام برسانید. اینکه شما از چه نوع اتصالاتی استفاده کنید بستگی به نوع پروژه و همچنین مسیر خط لوله شما دارد.

لوله گالوانیزه از نوع تست آب

لوله گالوانیزه تست آب در واقع همان لوله هایی هستند که برای هدایت حجم قابل توجهی از سیالات آب مورد استفاده قرار می گیرند. سیستم های لوله کشی آب رسان یکی از مهمترین پروژه ها در حوزه های صنعت، ساختمان و غیره می باشند که همواره به عنوان یک پروژه حیاتی قلمداد می شوند. لوله گالوانیزه تهران با تبعیت از بهترین طراحی و با کیفیت ترین متریال به عنوان تجهیزات پایپینگ آبرسان با بالاترین درجه رعایت پروتکل های امنیتی می باشد.

همان‌طور که می‌دانید سیالات چه از نوع آب و چه از نوع سیالات گازی پرفشار ترین عناصر هستند که حتما باید لوله مورد نظر از ضخامت و مقاومت فیزیکی بالایی برخوردار باشد. این لوله ها به خوبی می توانند در برابر نوسانات دمایی در فصول مختلف دوام بیاورند و در ساختار خود دچار ترک نشوند.

همچنین اگر در موقعیت صحیح و با زیرسازی های اولیه نصب شوند می توانند سیالات را بدون نشتی در مسیرهای تعیین شده هدایت کنند. این لوله ها اتصالات زیادی دارند و در موقع خرید انواع لوله گالوانیزه تهران حتماً باید توجه ویژه ای به خرید اتصالات آنها نیز داشته باشید.

لوله گالوانیزه از نوع تست آب

سایزبندی یا مشخصات ساختاری لوله گالوانیزه

معمولاً انواع لوله گالوانیزه تهران بر اساس سایز آن ها طبقه بندی می شوند. به بیان دیگر مشخصات ساختاری اصلی هر نوع لوله ای سایز آن می باشد. اینکه شما کدام سایز لوله گالوانیزه را انتخاب کنید بستگی به وسعت پروژه شما دارد. طبیعتا پشتیبانی از حجم بالایی از انواع کابل نیاز به قطر بالاتری از لوله گالوانیزه دارد.

همچنین برای سازه های گلخانه ای نیز پشتیبانی و حمایت از یک سازه عظیم گلخانه نیاز به استفاده از پایه های لوله ای با قطر بزرگتر دارند. همچنین در مورد هدایت سیالات آب نیز قاعدتاً لوله های بزرگتر حجم بالاتری از سیالات را جابجا خواهد کرد.

لوله های مرتبط با هدایت سیالات آبی غالباً از ½  اینچ تا نهایت ۴ اینچ  طبقه ندی می شوند که برخی از نمونه های لوله فولادی ممکن است تا ۶ اینچ نیز باشند. لوله های کاندوئیت نیز بر اساس سایز اسمی pg11 تا pg48 دسته بندی می شوند که قطر خارجی آن ها می تواند از ۱۸٫۵ تا ۶۰ میلیمتر متغیر باشد. لوله های با قطر بزرگتر دارای ضخامت و همچنین وزن بیشتری نیز هستند.

در واقع نمی توان ضخامت را برای همه لوله ها یکسان در نظر گرفت. لوله های که قطر بیشتری دارند بر اساس برخی محاسبات مهندسی لازم است که قدری بر ضخامت آنها افزوده شود تا بتوانند میزان مقاومت و استحکام لازم را حفظ کنند. لوله گالوانیزه تهران از نوع گلخانه ای نیز از سایز ¾ اینچ تا نهایت ۲ اینچ دسته بندی می شوند. البته برای سازه های گلخانه نمونه‌ای از پروفیل های مربعی و مستطیلی نیز هستند که سایز آن ها متفاوت می باشد.

مشاوره قیمت و خرید انواع لوله گالوانیزه از شرکت پترو کاسپین

مشاوره قیمت و خرید انواع لوله گالوانیزه از شرکت پترو کاسپین

مشتریان گرامی جهت اطلاع دقیق از قیمت انواع لوله گالوانیزه و سایر محصولات مرتبط مانند اتصالات لوله ای می توانند با شرکت پتروکاسپین تماس حاصل فرمایند. کارشناسان ما همواره سعی می کنند در ارتباط با پروژه ای که قصد احداث آن را دارید جامع‌ترین رهنمودها و مشاوره های تخصصی را ارائه دهند تا شما روند بسیار سهل و آسانی را در استفاده و بهره برداری از قطعات داشته باشید.

جهت مشاوره و خرید محصول می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات شرکت پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

مشاوره و خرید : ۰۲۱۴۱۸۰۵