قیمت لوله گالوانیزه سرد | لوله های برق خم سرد

لوله گالوانیزه سرد

لوله گالوانیزه سرد

لوله گالوانیزه سرد کاسپین پایپ که به روش تولید از ورق گالوانیزه سرد انجام می شود . یکی از لوله های پر مصرف و مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های داخلی می باشد. موارد استفاده لوله برق گالوانیزه سرد  عبور کابل های برق و شبکه و سیستم های امنیتی و نصب در محیط های داخلی می باشد. لوله بر اساس استاندارد ISO   و BS   تولید می گردد.

لوله گالوانیزه سرد دارای کاربرد های بسیار گسترده ای در صنایع است و می توان نمونه های آن را در بسیاری از ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، نظامی، پزشکی و… مشاهده کرد. برای حفاظت هر چه بیشتر از کابل های برق بهتر است آن ها را از لوله های گالوانیزه سرد عبور داد تا برای همیشه دغدغه آسیب دیدگی کابل های برق در محیط های داخلی ساختمان را نداشته باشیم. طول عمر لوله های گالوانیزه نسبت به لوله های برق معمولی بسیار بالاتر بوده و این لوله ها با گارانتی های چندین ساله به مشتریان و خریداران ارائه می شود.

در خرید عمده لوله گالوانیزه سرد بهتر است از وجود استاندارد های معتبر بر روی محصول و همچنین گارانتی و ضمانتنامه مطمئن شد. نمونه های غیر اصلی لوله های برق گالوانیزه در بازار فراوان هستند که توسط افراد سود جو با قیمت ارزان و بدون گارانتی و ضمانتنامه در حال عرضه هستند. این لوله های بی کیفیت و ارزان قیمت در مدت زمان بسیار کوتاهی دچار خوردگی و زنگ زدگی خواهند شد.

مزایای لوله برق گالوانیزه سرد

به منظور جلوگیرى از زنگ زدگی لوله هاى برق  ، از ورق گالوانیزه سرد استفاده می شود . لوله های برق گالوانیزه سرد کاسپین پایپ به روش متداول استفاده از ورق گالوانیزه سرد و تولید لوله طبق استاندارد انجام می گردد . و انتهاى لوله هاى گالوانیزه دنده شده و با درپوش پلاستیکى رنگى که به منظور حفاظت از سطوح دنده ها و شناسایى آن نصب می شوند پوشش می شوند.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

به طور کلی انواع لوله برق گالوانیزه سرد تولید شده توسط شرکت کاسپین پایپ به هیچ جه قابل مقایسه با محصولات دیگر برند ها نیست زیرا این لوله های برق گالوانیزه از نظر کیفیت و قیمت بسیار بهتر از محصولات دیگر برند های فعال در این زمینه می باشد.

خدمات بسیار عالی به مشتریان و خریداران توسط شرکت کاسپین پایپ به مشتریان و متقاضیان ارائه می شود که از جمله مهم ترین آن ها می توان به تولید لوله برق گالوانیزه متناسب با نیاز آن ها اشاره کرد.

علاوه بر آن بسیاری از شرکت های بازرگانی نیز در زمینه صادرات انواع لوله گالوانیزه سرد با شرکت کاسپین پایپ در حال همکاری هستند زیرا محصولات این شرکت از استاندارد های لازم جهت عرضه در بازار های خارجی برخوردار می باشد. محصولات تولیدی شرکت کاسپین پایپ قابل رقابت با محصولات بزرگترین برند های تولید کننده لوله برق در جهان می باشد.

لوله گالوانیزه سرد

لوله گالوانیزه سرد

سایز لوله گالوانیزه سرد

  • لوله PG13.5
  • لوله PG16
  • لوله PG29
  • لوله  PG36
  • لوله PG42
  • لوله PG48

تفاوت ورق گالوانیزه تولیدی به روش گرم و سرد

در صنایع مختلف به خصوص اتومبیل سازی از ورق های فولادی برای ساخت بدنه ماشین آلات و مخصوصا اتومبیل استفاده می شود. یکی از فاکتورهای مهم در استفاده از این ورق ها جلوگیری از خورده شدن و صدمه دیدن این ورق ها می باشد.

بدین منظور از لایه ای محافظ فلز روی جهت جلوگیری از خورده شدن ورق استفاده می گردد. به این ورق ها در صنعت ورق گالوانیزه گفته می شود. روش گالوانیزاسیون ورق گالوانیزه به دو صورت سرد و گرم انجام می گیرد که در ادامه به توضیح بیشتر آن خواهیم پرداخت .

به طور کلی آبکاری یا پوشش دهی ورق گالوانیزه ، به معنی قرار دادن و تثبیت یک پوشش از عنصر روی بر روی ورق های آهن یا فولاد به منظور دستیابی به برخی خواص ویژه می باشد.

در تعریف، این فرایند یکی از روش های محافظت از خوردگی است که توسط پوشاندن فلز مادر توسط لایه ای از فلز محافظ در ماده گالوانیک(معمولا روی)انجام می شود. در این حالت پوشش به مرور زمان خورده شده و فلز مادر محافظت می شود. این فرایند نوع خاصی از حفاظت گالوانیکی است. میزان مقاومت پوشش متناسب با ضخامت آن است. این روش یکی از اقتصادی ترین روش های محافظت فولادها در محیط های خورنده است

لوله گالوانیزه سرد

لوله گالوانیزه سرد

قیمت لوله گالوانیزه سرد

قیمت یکی از مهم ترین فاکتور ها و پارامتر ها برای مشتریان و خریداران این محصول است و همواره به دنبال مناسب ترین و ارزان ترین قیمت لوله های گالوانیزه سرد می باشند. شرکت کاسپین پایپ همواره بهترین کیفیت لوله های گالوانیزه را با نازلترین قیمت بازار به فروش می رساند و تخفیفات بسیار خوبی را نیز برای مشتریان عمده و ویژه در نظر می گیرد.

شرایط فروش عمده شرکت کاسپین پایپ برای لوله های گالوانیزه تا حدود زیادی به حجم سفارشات مشتریان و شرایط بازار بستگی خواهد داشت.

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله برق گالوانیزه سرد ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

مطالب مرتبط