بست یوبولت

بست یوبولت

بست یوبولت

بست یوبولت لوله برق کاسپین پایپ که به روش تولید از مفتول فولادی انجام می شود. در اندازه های مختلف وتولید می گردد.

بست یوبولت گالوانیزه گرم مناسب جهت نصب لوله فلزی و یا لوله فلکسی بر روی دیوار یا صفحه نگهدارنده  می باشد.

بست یوبولت بر اساس استاندارد ISO و BS تولید می گردد.

مزایای بست یوبولت لوله برق کاسپین پایپ

  • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه (بست یوبولت استیل )

تولید یوبولت از سایز ۲/۱ اینچ الی ۲۴ اینچ انجام می شود.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى بسته بندی بست یوبولت ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

 قابلیت ها و کاربرد های بست یوبولت

بست یوبولت به گونه ای طراحی شده است که بتواند لوله ها موجود در صنعت را به دیوار یا زمین متصل کنند. عمدتا برای تولید بست های یوبولت پیچی با سطح مقطع مشخص را با به صورت حرف انگلیسی U درآورده و دو انتهای آن را با استفاده از دستگاه تراش و یا روش های دیگر، رزوه می زنند. به این ترتیب این بست ها با استفاده از مهره به راحتی به سازه های به کار رفته در صنایع متصل شده و لوله های تاسیسات برقی و یا لوله های انتقال دهنده سیالات را به دیوار و سازه ها متصل می کنند‌.

به طور کلی کرپی یوبولت کاربرد های فراوانی دارد. از دیگر کاربرد های یوبولت ها می توان به کاربرد در صنعت کشتیرانی اشاره کرد. عمدتا یوبولت های از حرکت عمودی لوله جلوگیری می کند. به همین دلیل از این نوع بست ها عمدتا برای نگه داشتن لوله های تاسیسات کشتی رانی استفاده می شود.

بست یوبولت

بست یوبولت

بست یوبولت گالوانیزه گرم

عمدتا متریال اصلی به کار رفته در یوبولت ها فولاد است. اما برای انکه مقاومت این بست ها در برابر رطوبت و خوردگی افزایش پیدا کند، عموما پوشش های گوناگونی روی سطح یوبولت ها قرار می گیرد. در بست های یوبولت گرم عموما پوشش از فلز روی تحت عملیات گالوانیزاسیون گرم، روی سطح لوله ها قرار می گیرد. در این فرآیند حوضچه ای از فلز روی تهیه شده و مفتول های فولادی در آن غوطه ور می شوند. از آنجایی که دمای حوضچه بسیار بالا است، تا عمق مناسبی از سطح فلز فولاد نفوذ کرده و مقاومت بست ها را در برابر رطوبت افزایش می دهد.

بست یوبولت گالوانیزه سرد

در این نوع از بست ها برای آنکه پوشش از فلز روی بر سطح مفتول فولادی قرار گیرد، محلولی از نمک فلز روی تهیه شده و روی سطح مفتول های فولادی پاشیده می شود. از آنجایی که دمای این فرآیند به زحمت به ۱۰۰ درجه سانتی گراد می رسد، فلز روی در عمق مناسبی از مفتول نفوذ نمی کند.

بست های یوبولت با پوششی از مواد ترموپلاستیک

در برخی از بست های یوبولت برای آنکه بتوان مقاومت بست را افزایش داد، عمدتا از مواد ترموپلاستیک استفاده می شود. این مواد به طور ذاتی آب گریز بوده و در برابر رطوبت از خود مقاومت بسیار مناسبی نشان می دهد. از طرفی این مواد ارتعاشات به وجود آمده در لوله ها را جذب کرده و به این ترتیب طول عمر تاسیسات را بهبود می بخشند.

انواع بست یوبولت کاسپین پایپ

  • بست یوبولت فولادی
  • بست یوبولت استیل
  • بست بست کرپی
  • بست یوبولت گالوانیزه
  • بست یوبولت کرپی

بست یوبولت

بست یوبولت کاسپین پایپ

فروش بست یوبولت کاسپین پایپ

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش بست یوبولت کاسپین پایپ ، پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.