لوله گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ که به روش غوطه وری گالوانیزه تولید می گردد و با پوشش و مقاومت بالای خود در مقابل زنگ زدگی ، یکی از محبوب ترین انواع لوله های گالوانیزه برق بوده و بخصوص در مناطق با رطوبت بالا مورد استفاده قرار میگیرد.

گالوانیزه عمقی داغ چیست:

برای محافظت از خوردگی و آسیب پذیری فلزات توسط عمل گالوانیزاسیون، پوششی از فلز روی را بر روی این گونه فلزات آسیپ پذیرقرار می دهند این پوشش متشکل از لایه ی روی و ترکیباتی از آهن می باشد. این نوع پوشش فلزات کاربرد زیادی در صنعت دارد.

مزایای لوله گالوانیزه عمقی داغ  کاسپین پایپ :

  • قیمت مناسب نسبت به سایر محصولات مشابه (لوله های برق استنلس استیل )
  • اتصالات آسان و در دسترس ( بوشن گالوانیزه عمقی داغ و ….. )
  • طول مناسب ۳ متری جهت حمل و نقل آسان و نصب راحت

به منظور جلوگیرى از خوردگى لوله هاى برق ، سطح داخلى وخارجى لوله ها را گالوانیزه مى کنند که این عمل گالوانیزه لوله ها بصورت گرم انجام مى شود . لوله های کاسپین پایپ به روش متداول غوطه ورى سازى گرم (Hot Deep Galvanizing) تولید می گردد. دراین روش ابتدا لوله هاى تولیدى طبق استاندارد هاى مجاز به واحد آماده سازى منتقل مى شوند تا براى جذب بهتر پوشش فلز روى و گالوانیزه شدن آماده سازى شوند. در این مکان ابتدا لوله ها چربى گیرى و سپس زنگ زدایى شده و به محلول فلاکس آغشته می شود . این محلول امکان نفوذ بهتر روى در سطح فولادى را فراهم مى سازد. لوله هاى آغشته به ماده فلاکس به دستگاه گالوانیزه منتقل شده و ابتدا در کوره پیشگرم ، تا دماى ۱۲۰ درجه سانتى گراد حرارت داده می شوند و پس از خشک شدن سطحى ، بداخل وان روى مذاب هدایت و در دماى ۴۵۰ درجه سانتى گراد به مدت ۱ دقیقه غوطه ور شده و به سرعت از آن خارج مى گردند. بلافاصله بوسیله دمش هوا و بخار ، مازاد فلز روى سطوح خارجى و داخلى آن پاک شده و به منظور جلوگیرى از تشکیل آلیاژ فلز روى و آهن بداخل آب سرد فرو برده مى شوند. طبق استاندارد و سفارش مشترى انتهاى لوله هاى گالوانیزه دنده شده و با درپوش پلاستیکى رنگى که به منظور حفاظت از سطوح دنده ها و شناسایى آن نصب می شوند پوشش می شوند.

مشخصات محصول تولیدى کاسپین پایپ  ، استاندارد تولید سایز و نام کارخانه روى لوله ثبت شده و سپس بسته بندى و به انبار محصول منتقل مى گردند تا طبق سفارش مشترى بارگیرى و حمل شوند.

فروش لوله گالوانیزه برق کاسپین پایپ
سایز لوله های گالوانیزه برق  :
لوله گالوانیزه گرم برق PG13.5
لوله گالوانیزه گرم برق PG16

لوله گالوانیزه گرم برق PG21

لوله گالوانیزه گرم برق PG29

لوله گالوانیزه گرم برق PG36

لوله گالوانیزه گرم برق PG42

لوله گالوانیزه گرم برق PG48

لوله گالوانیزه گرم برق M20

لوله گالوانیزه گرم برقM25

به شما بازدید کننده گرامی پیشنهاد می شود با برقراری تماس با کارشناسان کاسپین پایپ در زمینه ی فروش لوله گالوانیزه  ،پس از دریافت مشاوره و اطلاعات لازم، اقدام به خرید محصول مورد نظر خود نمایید.

کلمات کلیدی :

لوله گالوانیزه عمقی داغ ، لوله گاوانیزه عمقی داغ چیست ، لوله گالوانیزه عمقی داغ کاسپین ، لوله گالوانیزه عمقی داغ کاسپین پایپ ، لوله گالوانیزه عمقی داغ ایرانی ، لوله گالوانیزه گرم عمقی داغ ، لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ ، قیمت لوله گالوانیزه عمقی داغ ، قیمت لوله فولادی گالوانیزه عمقی داغ ، لوله فولادی عمقی داغ پایپ خاور ، لوله برق عمقی داغ pg13.5  ، لوله گالوانیزه عمقی داغ  m20، لوله گالوانیزه عمق داغ ، لوله گالوانیزه برق عمقی داغ ، لوله برق گالوانیزه ، تولید کننده لوله گالوانیزه عمقی داغ ، تولید لوله گالوانیزه عمقی داغ