قوطی گالوانیزه گرم؛ خرید با بهترین قیمت

قوطی گالوانیزه گرم؛ خرید با بهترین قیمت

قوطی گالوانیزه گرم یکی از قطعات مهم و حیاتی در پروژه های برق کشی توکار می‌باشد. البته این قوطی‌ها قابلیت آن را دارند که به حالت روکار نیز نصب شوند. نوع طراحی آن به گونه ای است که می‌تواند در بافت داخلی دیوار قرار بگیرد و از اتصالات سیم‌ها و کابل های برق و ترمینال‌ها محافظت کند. کاربرد این قوطی های گالوانیزه برای نصب و راه اندازی کلیدها و پریزهای هوشمند می‌باشد. بنابراین یک حفاظت فیزیکی ایده آلی را برای متعلقات داخلی ایجاد می‌کند.

استحکام بدنه بالا و همچنین مقاومت در برابر فرایندهای شیمیایی نظیر زنگ زدگی از مزیت های اصلی محصول می‌باشد. علاوه بر این اتصالات داخلی از المان های آسیب زای محیط نظیر ضربه، رطوبت، گرد و غبار و مواردی از این قبیل محافظت خواهد شد. ساختار قوطی فلزی گالوانیزه گرم به شکلی است که اتصالات داخلی با یک نظم بالایی در جای خود قرار دارند. بنابراین اگر به هر دلیلی نیاز به تعویض قطعات یا تعمیر و اصلاح را داشتید به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید.

قوطی گالوانیزه گرم تک خانه

قوطی کلید MK تک خانه یکی از پرکاربردترین قطعاتی است که برای نصب و راه اندازی کلیدهای هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به ابعاد ساختاری به نسبت کوچکی که این قوطی‌ها دارند در قیاس با نمونه های دوقلو و سه قلو ظرفیت کمتری از لحاظ پذیرش اتصالات مختلف و ترمینال‌ها دارند. معمولاً ارتفاع استاندارد آنها ۵ سانتی متر می‌باشد. اما نمونه‌های عمق دار آن نیز موجود است که برای پروژه های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند. در اطراف بدنه قوطی گالوانیزه گرم تک خانه چند حفره یا سوراخ وجود دارد که محل ورود لوله برق می‌باشد.

در هر ضلع قوطی کلید دو عدد سوراخ وجود دارد که از لحاظ ابعاد با یکدیگر تفاوت دارند. معمولاً دو ضلع که روبروی یکدیگر قرار دارند دو سوراخ در سایز pg13.5 و دو ضلع دیگر دارای حفره های pg16 می‌باشد. در کف و سطح مقطع قوطی نیز سه سوراخ در سایز pg13.5 وجود دارد. البته بنا به درخواست مشتری ابعاد این سوراخ‌ها به صورت سفارشی قابلیت تغییر دارند.

قوطی گالوانیزه گرم دوقلو

قوطی گالوانیزه گرم دوقلو از لحاظ ابعاد قدری بزرگ تر می‌باشد. بنابراین گنجایش بیشتری از لحاظ اتصالات داخلی دارند. در این قوطی کلیدها با توجه به آنکه ابعاد با یکدیگر تفاوت دارند در نتیجه تعداد سوراخ های بدنه یا دیواره نیز متفاوت می‌باشد. در ضلع کوچک تر دو سوراخ وجود دارد که ابعاد آنها از کوچک به بزرگ برابر pg13.5 و pg16 می‌باشد. اما در ضلع بزرگ چهار سوراخ وجود دارد که ۲ تای آن دارای سایز pg13.5 و دو تای دیگر pg16 می‌باشد. در کف قوطی نیز چهار سوراخ با ابعاد pg13.5 قرار دارد. همانطور که گفته شد با توجه به نظر خریدار امکان تغییر در سایز سوراخ های قوطی وجود دارد.

قوطی گالوانیزه گرم تک خانه

جنس و متریال ساخت قوطی گالوانیزه گرم

قوطی گالوانیزه گرم غالبا از آلیاژهای فلزی فولادی ساخته می‌شود. اگرچه این قوطی‌ها بدنه با ضخامت اندکی دارند اما به جهت آلیاژ محکمی که در ساخت آنها استفاده شده است به بهترین شکل می‌توانند اتصالات داخلی را محافظت کنند. اصولاً فرایند گالوانیزه برای ورق های فولادی انجام می‌شود در نتیجه این قوطی‌ها در برابر تنش های محیطی یک حفاظت فیزیکی ایده آلی را ایجاد می‌کنند.

پوشش ضد زنگ زدگی بر روی قوطی گالوانیزه گرم

پوشش محافظی که باعث ضد زنگ شدن قوطی گالوانیزه گرم می‌شود زینک مذاب می‌باشد. در واقع دو نوع فرایند برای مقاوم سازی فلزات استفاده می‌شود که شامل گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد می‌باشد. گالوانیزه سرد روند متفاوتی را دارد و این ساختار از لحاظ مقاومت یک درجه پایین تر از فرایند گالوانیزه گرم می‌باشد. معمولاً ورق های پیش گالوانیزه برای ساخت قوطی‌ها استفاده می‌شود.

به این صورت که پیش از شکل دادن قوطی‌ها ورق های آن را در یک فرآیند جداگانه در داخل زینک مذاب قرار می‌دهند تا این مواد به طور کامل فلز را در بر بگیرد. بعد از خشک شدن کامل آن‌ها را توسط دستگاه مخصوص شکل می‌دهند تا دقیقاً شکل یک قوطی مکعبی را به خود بگیرد.

ابعاد قوطی کلید و پریز

همانطور که در بخش قبل ذکر شد قوطی های گالوانیزه گرم در نمونه های تک خانه، دوقلو و در مواردی سه قلو نیز طراحی و ساخته می‌شوند. هر کدام از اینها ابعاد ساختاری خاصی را دارند. نمونه های تک خانه دارای اضلاع یکسان می‌باشند که ابعاد آنها به صورت ۷۰*۷۰ و در مواردی ۷۵*۷۵ میلی متر می‌باشد.

ارتفاع استاندارد قوطی کلیدها همانطور که گفته شد ۵ سانتیمتر در نظر گرفته می‌شود. اما نمونه های عمق دار آن‌ها غالباً ارتفاع بیشتری را دارند. در ارتباط با قوطی کلیدهای دوقلو این ابعاد برابر ۱۳۲*۷۲ میلی متر می‌باشد. اینکه کدام یک از این ابعاد را انتخاب کنید بستگی به پروژه کابل کشی و نوع کلید و پریزها دارد.

قوطی کلید عمق دار

قوطی گالوانیزه گرم عمق دار و ارتفاع دار نمونه دیگری از این محصول می‌باشد که همان‌طور که از نام آن مشخص است ارتفاع بلندتری نسبت به نمونه های معمولی دارد. غالباً حداکثر ارتفاع را برای این نمونه از قوطی کلیدهای گالوانیزه برابر ۷۰ میلی متر در نظر می‌گیرند. لذا اتصالاتی که نیاز به حجم و فضای بیشتری دارند بهتر می‌توانند در این باکس‌ها نصب شوند.

قیمت قوطی کلید و پریز گالوانیزه 

قیمت قوطی کلید و پریز گالوانیزه

قیمت قوطی گالوانیزه گرم به عوامل مختلفی همچون سایز و ابعاد قوطی و نوع شرکت تولید کننده دارد. اما در مجموع نمونه های داخلی محصول قیمت مقرون به صرفه تری را دارند. قیمت قوطی گالوانیزه گرم در بازار داخلی بگونه ای در نظر گرفته می‌شود که مشتریان بتوانند با یک مدیریت بودجه ای صحیح به خرید آنها بپردازند. در نتیجه در پروژه های سیم کشی داخلی در سازه های تجاری و ساختمان های بزرگ می‌توانید شمار بالایی از این قوطی‌ها را خرید کنید.

خرید قوطی گالوانیزه گرم از شرکت پتروکاسپین

مشتریان گرامی می‌توانند با کیفیت ترین انواع قوطی کلید و پریز و جعبه تقسیم گالوانیزه را در سایزبندی های مختلف از شرکت پترو کاسپین خریداری کنند. کارشناسان ما می‌توانند در حوزه خرید این محصولات یک مشاوره و راهنمایی جامع را به شما ارائه دهند تا بتوانید دقیقا نمونه های صحیح این قطعات را خریداری کنید. شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت مشاوره و خرید محصول می توانید با مشاوران و کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید. همچنین جهت خرید آنلاین انواع محصولات شرکت پتروکاسپین به سایت اینترنتی pcp.ir مراجعه نمایید.

مشاوره و خرید : ۰۲۱۴۱۸۰۵