لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

لوله گالوانیزه با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

امروزه از لوله گالوانیزه با کیفیت بالا به جهت لوله کشی های صنعتی و خانگی به وفور استفاده می شود. لوله کشی با لوله گالوانیزه سبب می شود تا شما نگرانی بابت شکستگی و خوردگی در لوله نداشته باشید.

بیشتر سیالات و سیم کشی ها در صنایع و ساختمان ها به خصوص صنایع روکار از طریق لوله های گالوانیزه انتقال و پوشش داده می شوند. یک لوله گالوانیزه ، باید در برابر رطوبت، گرما و ضربه مقاومت از خود نشان دهد. همچنین باید استحکام بالایی در برابر تحمل وزن و ارتعاش داشته باشد. برای پی بردن به نحوه تولید این محصول باید ابتدا با این لوله ها آشنا شویم.

لوله گالوانیزه با کیفیت، ضامن افزایش طول عمر تاسیسات شما

لوله گالوانیزه، در واقع لوله هایی از جنس آهن یا فولاد بوده که آن ها را توسط روی یا قلع مذاب پوشش میدهند. به این عمل گالوانیزاسیون گفته می شود و محصول تولید شده تحت عنوان لوله گالوانیزه در بازار شناخته می شود. اما عمل گالوانیزاسیون لوله های فولادی و آهنی چه مزایایی دارد؟

لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه

مزایای استفاده از لوله گالوانیزه با کیفیت

همانطور که گفته شد، لوله گالوانیزه به جهت انتقال سیال و یا سیم کشی استفاده می شود. به همین دلیل باید مقاومت بالایی در برابر رطوبت و خوردگی داشته باشد، چه به صورت روکار و چه به صورت توکار در تاسیسات مورد استفاده قرار گیرد.

این مقاومت به طور ذاتی در فلزات آهن و فولاد وجود ندارد اما فلز روی و یا قلع مقاومت بالایی از خود در برابر رطوبت به معرض نمایش میگذارند. به این ترتیب با ایجاد روکش روی و یا قلع بر روی لوله های فولادی و آهنی از طریق گالوانیزاسیون می توان مقاومت این فلزات را در برابر رطوبت افزایش داد.

لوله گالوانیزه با کیفیت و قیمت مناسب

همانطور که میدانید، کیفیت عامل مهمی است که بر قیمت لوله های گالوانیزه تاثیرگذار است. همچنین روند تولید لوله گالوانیزه نیز یکی از عوامل موثر بر قیمت است. چرا که لوله گالوانیزه به دو صورت گالوانیزاسیون سرد و گالوانیزاسیون گرم تولید میشود. که در این بین عملیات گالوانیزاسیون گرم از قیمت بالاتری به سبب کیفیت بالا ومقاومت بالا در برابر خوردگی، نسبت به گالوانیزاسیون سرد برخوردار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.